Svatba to ale byla jen na zkoušku. Muzikálová a také seriálová hvězda stanula před oltářem díky natáčení filmu Superžena režisérky Evy Toulové (32).

Natálka ve filmu ztvárňuje sestru hlavní hrdinky, kterou představuje sama režisérka. „Vize byla taková, že Natálka měla mít honosné zdobené svatební šaty, kdežto její sestra, kterou hraje Eva Toulová, naopak svatební šaty alternativnějšího stylu,“ prozradila kostymérka s tím, že model pro Natálku nechala produkce ušít na míru ve studiu Agnes.

Svatební obřad se natáčel v kostele sv. Jakuba v Červeném Kostelci. K oltáři tam Natálku vedl její filmový tatínek Igor Bareš (56), maminku si zahrála Jitka Sedláčková (61). V dalších rolích uvidí diváci Matouše Rumla (36) nebo Olgu Lounovou (41). Natálčina ženicha ve filmu představuje začínající a talentovaný herec Filip Škoda.

Zraněná a přeobsazená Tomicová

Natáčení filmu Superžena provází mnoho komplikací. „Pár dní před natáčením jsme ze zdravotních důvodů museli vyměnit Pavlu Tomicovou, která nám měla hrát matku. Navíc jsme vychytali silný déšť, ale nakonec se všechno, jako vždy, zvládlo,“ svěřila se režisérka.

Jak už jsme informovali, Tomicová (59) se zranila na skútru, který řídila její kolegyně Dáša Zázvůrková (40). U Národního divadla do nich v květnu narazila paní s autem a obě skončily v motolské nemocnici.

Video
Video se připravuje ...

Natálie Grossová: Ráda se bojím, v noci si sama pouštím horory! Markéta Reinischová

Fotogalerie
49 fotografií