Neděle 26. června 2022
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
Oblačno, bouřka 24°C

Načančaná svatba Kourtney Kardashianové: Podvod roku! Jeden filtr za druhým

/
 • Načančaná svatba Kourtney Kardashianové: Podvod roku! Jeden filtr za druhým
  25. května 2022 ● 13:33

  Mají to zapotřebí?! Svatba roku v italském Portofinu, během které se (už potřetí za poslední dva měsíce) provdala americká modelka a televizní hvězda Kourtney Kardashianová (43) za bubeníka rockové formace Blink-182 Travise Barkera (46), by se s trochou nadsázky dala titulovat spíš podvodem roku. Proč?

  Většina přítomných dam, tedy nevěsta a její sestry Khloé (37), Kim (41), Kylie Jennerová (24) anebo máti všech jmenovaných Kris Jennerová (66), si totiž snímky, které sdílely na sociálních sítích, podstatně vylepšily filtry, aby vypadaly více k světu!

  Rozdíl oproti snímkům pořízených fotografy je opravdu neoddiskutovatelný! „Přestaňte si upravovat ksichty, nikoho tím neoklamete,“ spílají dámám na internetu.

  Jako by rodinnému klanu Kardashianek nestačilo, že jim celou svatbu za miliony dolarů zacvakala módní firma Dolce & Gabbana, v jejíž středověké vile nad mořem se veselka konala a jejíž šaty dámy odnosily...

 • 1.

  Příliš úzké šaty sestry Kendall Jennerové (26)

  Další ukázku toho, čeho všeho jsou pro dokonalý efekt schopny Kardashianky, předvedla Kendall Jennerová (26), kterou natočila sestra Kylie, jak se »kachními« kroky pokouší zdolat před obřadem schody. Šaty jí totiž obepínaly pas a hýždě tak těsně, že udělat normální krok zkrátka nemohla... „To je fakt šílený!“ špačkovala na videu Kylie.

 • 2.

  Matka Kris Jennerová (66)

  Kris Jennerová, matka klanu, přiznala, že má i plastické operace. „Chcete, abych to vypsala všechno? Ne, dělám si legraci. Botox, výplně, laser a podobné věci. Také jsem si v osmdesátých letech nechala udělat prsa, protože zavládla po čtyřech dětech gravitace,“ netají se. A má dokonce plastiku nosu. Přesto filtry používá dál.

 • 3.

  Sestra Khloé Kardashianová (37)

  A jak se říká - jaká matka, taká Katka... zde tedy spíše Khloé, Kylie i Kourtney. Všechny dcery se také uchýlily k mnohým úpravám - nejen na instagramu. Zejména Khloé, která na svatbě byla za blondýnku, si už vůbec není podobná.

 • 4.

  Sestra Kylie Jennerová (24)

  Kylie je ještě docela mladá, a tak tolik operací asi třeba nebylo. V jejím případě se ale také o pár zákrocích spekuluje. A třeba výplně rtů? Tam je to skoro jistota.

 • 5.

  Nevěsta Kourtney (43)

  A samozřejmě ani nevěsta Kourtney nemohla být pozadu. Přece jen ve svůj svatební den chtěla jistě vypadat co nejlíp a všechny své mladší sestry zastínit. A nějakou práci s filtry to asi dalo...

  Fotogalerie
  137 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
BAZAR
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy