V traileru k nové rodinné reality show The Kardashians prozradila nejstarší ze slavných sester, že i když je matkou tří dětí, synů Masona (11) a Reigna (6) a dcery Penelope (9), které má se svým bývalým partnerem Scottem Disickem (38), se svým současným snoubencem by si přála ještě jedno dítě. A to i když i Travis Barker (46), známý bubeník kapely Blink 182, je také dvojnásobným otcem, se svou bývalou manželkou Shannou Moaklerovou (46) má syna Landona (18) a dceru Alabamu (16). Jenže... touha po dítěti se jí poněkud vymstila.

Kourtney Kardashianová si posteskla, že proces umělého oplodnění je pro ni velice náročný - i proto, že po dobu, co brala různé léky, notně přibrala, a musela se pak potýkat s obrovským množstvím negativních komentářů na sociální síti. Přestože je na instagramu pravděpodobně zvyklá na leccos, tento druh výsměchu ji bolestivě zasáhl. „Je to tak neslušné komentovat lidi, když nemáte ponětí, čím si procházejí,“ stěžovala si influencerka. Pravda ale byla trochu jinde. „Léky, které mi dávali, mi přivodily menopauzu. Doslova menopauzu.“

VIDEO: Kim Kardashian šokovala ve Vatikánu! 

Video
Video se připravuje ...

Kim Kardashian šokovala ve Vatikánu! Profimedia

Její maminku Kris Jennerovou (66) to šokovalo, a fanoušci této slavné rodiny si budou muset pravděpodobně počkat až na odvysílání tohoto dílu, aby se dozvěděli, jakými příznaky Kourtney... a jestli u ní trvají. Pokud by si skutečně prošla menopauzou, nemohla by už dát svému budoucímu muži dítě  přirozenou cestou. Dveře se jí však nezavírají nadobro - když jí bylo devětatřicet, nechala si pro jistotu zmrazit některá svá vajíčka. Miminko by jí, stejně jako její mladší sestře Kim Kardashianové (41), mohla odnosit nějaká náhradní matka.

Fotogalerie
54 fotografií