Snímek Poslední závod je celovečerním debutem scenáristy a režiséra Tomáše Hodana. Vypráví příběh lyžařů Hanče, Ratha a Vrbaty. 

Ve filmu si zahrála plejáda hvězd, například Kryštof Hádek, Marek Adamczyk, Oldřich Kaiser, Vladimír Javorský, Jan Hájek, Judit Bárdos, Jaroslav Plesl, Jan Nedbal, Vladimír Pokorný či Cyril Dobrý.

V pondělí 21. března se konala odpoledne tisková konference k filmu a v podvečer pak i slavnostní premiéra. Na ni dorazili například Standa Berkovec či herečka Jaroslava Stránská, známá z Discopříběhu či Police Modrava. Po boku svého muže jen zářila. S úsměvem přišel také herec a dabér Zdeněk Žák.

Pochlubit se své partnerce rolí ve filmu asi zatoužil herec Jan Nedbal, který se proslavil jako Václav Bolemír Nebeský v minisérii Božena a později také coby zdravotní bratr Lukáš v seriálu Sestřičky Modrý kód.

V osamění nepřišla ani další hvězda snímku - Marek Adamczyk. Ten na akci »vrkal« po boku své rozesmáté partnerky, sportovkyně Evy Samkové. Stejně tak svou ženu »vyvedl« do společnosti i herec Marek Daniel. Rozesmátě působila i herečka Hana Vagnerová, která rovněž nedorazila sama, ale v doprovodu jakéhosi muže - jedná se snad o přítele, kterého nedávno Blesku přiznala? 

VIDEO: Krásná Hana Vagnerová přiznala vztah! Už pět měsíců jí postel zahřívá cizinec

Video
délka: 04:50.33
Video se připravuje ...

Krásná Hana Vagnerová přiznala vztah! Už pět měsíců jí postel zahřívá cizinec Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Ani Berenika Kohoutová nebyla sama, ale kdo ji doprovázel, není zatím jasné. 

Nechyběli ani herečtí sympaťáci Jaroslav Plesl a Standa Majer, ovšem těm podle všeho nikdo společnost nedělal. Stejně tak premiéru nevynechali ani Vladimírové -  Javorský a Pokorný. 

 

Fotogalerie
130 fotografií