Hana Vágnerová (počátkem dubna 28) dala koncem ledna život dvojčátkům Julii a Karlovi, jejichž otcem je modelčin životní partner, bývalý motocyklový závodník Karel Abraham (32). I jedno miminko je přitom pro prvorodičku náročné, než se s dítětem patřičně „zajede“ a zvykne si na náhle docela jiný životní styl i tempo. Nemluvě o péči o novorozence jako takové! Půvabná brunetka si všechny tyto slasti a strasti mateřství užívá plnými doušky - a ještě má navíc všechno krát dvě.

„Mít dvojčátka je dvojitá nálož všeho!“ potvrzuje na sociální síti i sama modelka, která tu a tam sdílí na svůj profil něžné snímky s dětmi. „Občas mám fakt pocit, že pokud mi nenarostou druhé ruce, tak to nejde zvládnout. Ale jde! Je to totiž dvojitá láska a štěstí,“ zdůrazňuje nejkrásnější Evropanka ze světové soutěže Miss Supranational, co se svými nejbližšími, tedy s přítelem a oběma miminky, žije v luxusním Monaku na středomořském pobřeží francouzské riviéry.

VIDEO: Misska Pavelková tři roky čeká na rozvod: Vyhrála boj o syna, ale chlapů se bojí!

Video
Video se připravuje ...

Misska Pavelková tři roky čeká na rozvod: Vyhrála boj o syna, ale chlapů se bojí! Markéta Reinischová

„Pondělky jsou fakt náročný! Hlavně ty rána, připadám si občas, že vstávám do školy, a ani nevím, kolik mi je, a proč vlastně vstávám. Popřípadě jakou činnost mám vykonat. Moment, je dneska fakt pondělí?“ vtipkovala Vágnerová v únoru, kdy byla se svými maličkými uzlíčky radosti už měsíc. Bez páru paží navíc se podle všeho musí obejít.

Velkou oporou je jí jistě její přítel, slavný závodník, jenž naposledy jezdil s motocyklem Ducati za stáj Reale Avintia Racing a svou závodnickou kariéru ukončil v roce 2019. A to i přesto, že se jeho instagram se jenom hemží snímky, na nichž si stále užívá života. Teď například podstupuje lekce potápění...

Fotogalerie
53 fotografií