Půvabná Hana Vágnerová, finalistka Miss Czech Republic pro rok 2018, nosí pod srdcem dvojité požehnání. Se svým partnerem, bývalým motocyklovým závodníkem Karlem Abrahamem (31), očekává narození dvojčátek. „Bude nás 5, i se Shailinkou samozřejmě,“ těšila se krásná brunetka. Jejich rodina, která prozatím čítá modelku, sympatického motorkáře (jenž naposledy jezdil s motocyklem Ducati za stáj Reale Avintia Racing) a jejich společného pejska, se rozroste rovnou o dvě miminka najednou.

Nastávající rodiče se rovněž rozhodli podělit s celým světem i o to, jakého pohlaví budou jejich děťátka. Udělali to velice rozkošným způsobem – na sociální síť nahráli video, v němž jak modelka, tak i závodník vzali do ruce konfety a vystřelili je do vzduchu. Na hlavu Vágnerové a Abrahama se pak snesly jak růžové, tak i modré kousky papíru. „Tak kdo tipoval správně? Budeme mít holčičku i chlapečka,“ oznámila na instagramu nadšená modelka, která bude mít doma, jak se říká, páreček.

VIDEO: Miss Kočendová po potratu chlapečka šokovala: S partnerem chtějí 4 vlastní děti a 2 adoptované!

Video
Video se připravuje ...

Miss Kočendová po potratu chlapečka šokovala: S partnerem chtějí 4 vlastní děti a 2 adoptované! Klarisa Císařová, Lukáš Červený

„Haničko, obrovskou gratulaci posílám. Teď teprve začíná ta pravá jízda láskou! Těš se,“ napsala jí (možná trochu výhrůžně) modelka Veronika Kašáková (31), jíž se i přes fakt, že nikdy nezískala korunku královny krásy, přezdívá Misska z děcáku. Vágnerové však gratulovaly i další krásky, s nimiž se setkávala na přehlídkovém mole, například Karolína Kopíncová (23), Denisa Spergerová (21), Natálie Kočendová (21), která sama o své miminko v šestém měsíci těhotenství přišla, či ředitelka národní soutěže krásy Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31).

Fotogalerie
45 fotografií