Půvabná Hana Vágnerová, která se svým partnerem, bývalým motocyklovým závodníkem Karlem Abrahamem (31), žije v Monaku, se pochlubila celému světu s krásnou novinkou. Respektive, s krásnými novinkami. Finalistka Miss je totiž v jiném stavu, a nastávající rodiče čeká radost rovnou dvojnásobná. „Tak už je to venku, i když spousta z vás už to věděla,“ napsala na instagram modelka, jejíž jméno je až nápadně podobné známé české herečce. Ta je ovšem Vagnerová. Jejich rodina se rozroste o další členy. „Bude nás 5, i se Shailinkou samozřejmě.“

Aby nikdo netápal, jak je to možné, Vágnerová to patřičně vysvětlila: „Budou to dvojčátka.“ Ke krásné brunetce a sympatickému motorkáři, jenž naposledy jezdil s motocyklem Ducati za stáj Reale Avintia Racing, a jejich společnému pejskovi tak přibudou rovnou dva uzlíčky radosti. „Pohlaví vám prozradíme společně…“ slibovala modelka.

Stejně tak nadšený byl na svém profilu i Abraham, jenž dokonce sdílel ultrazvuk. „Jsem rád, že s vámi mohu sdílet jeden z nejdůležitějších dní mého života! Budeme rodiči DVOJČÁTEK! Jsme nadšení, že se naše rodina stane kompletní,“ radoval se.

VIDEO: Miss Kočendová po potratu chlapečka šokovala: S partnerem chtějí 4 vlastní děti a 2 adoptované!

Video
délka: 03:08.72
Video se připravuje ...

Miss Kočendová po potratu chlapečka šokovala: S partnerem chtějí 4 vlastní děti a 2 adoptované! Klarisa Císařová, Lukáš Červený

Pod tímto krásným oznámením se to okamžitě začalo hemžit gratulacemi. „Gratulujeme veliká, těším se na miminka. Hlavně zdravíčko přeji,“ napsala jí (poněkud záhadně) Taťána Makarenko (31), ředitelka národní soutěže krásy Miss Czech Republic. Její neobratné vyjádření ale bylo možná jenom chybou autokorekce textu. Mezi gratulanty byla i modelka Natálie Kočendová (21), která sama o své miminko v 6. měsíci těhotenství přišla, či modelky Karolína Kokešová (25), vítězka světové soutěže krásy Miss Global 2020, či Nikola Uhlířová (23), držitelka korunky Miss Czech Republic pro rok 2016.

Fotogalerie
34 fotografií