Loňský rok byl pro Petru Hřebíčkovou kvůli pandemii pracovně velmi slabý, a tak hlavní roli hrála rodina. Stejně jako některé jiné její kolegyně přišla do jiného stavu. Těhotenství ale dlouho tajila, až návštěva v talk show 7 pádů Honzy Dědka odhalila krásné tajemství. „Nejdřív šlo bříško a pak ona,“ smál se moderátor.

Blonďatá herečka obří bříško následně předvedla na premiéře filmu Matky, kde si zahrála jednu z hlavních rolí. Premiéra byla v podstatě první velkou filmařskou akci od loňského podzimu, kdy se zavřela kina. I přes vysoký stupeň těhotenství Hřebíčková zářila a v černých šatech na jedno rameno byla okouzlující.

VIDEO: Podcast Maminka: Petra Hřebíčková o filmu Matky

Video
délka: 06:43.24
Video se připravuje ...

Podcast Maminka: Petra Hřebíčková o filmu Matky Videohub

Stejně jako tajila těhotenství, ututlala i porod. Ten praskl na karlovarském festivalu, kde měla být v delegaci filmu Petra Kolečka Zbožňovaný, ale narození miminka jí to znemožnilo. Do třetice se zadařilo a Petra je maminkou holčičky! Třetí dítě přivedla na svět na přelomu července a srpna. 

Otcem miminka i starších synů Mikuláše a Šimona je herec Matěj Dadák (45). Partneři spolu žijí už léta na "psí knížku", ale jsou velmi spokojení. 

Fotogalerie
31 fotografií