Světová topmodelka si z Miami, kde žije, odskočila do hlavního města Německa na večerní módní show. Předtím ještě stihla nafotit sexy snímky, na kterých odhalila více, než by chtěla.

Kratičkou sukni si sice během focení musela chvilkami přidržovat, ale když se »rozeběhla« po ulici, bystrému oku kolemjdoucích neunikl pohled na to, kde děčínské rodačce končí dlouhé nohy, jimiž si podmanila celý svět. Všem tak blondýnka předvedla, že ač je už trojnásobnou maminkou, do starého železa rozhodně ještě dlouho patřit nebude.

O co odvážnější byla při focení na ulici, o to méně ze svého dokonalého těla předvedla na večerní akci. Zahalila se do oversize kostýmku a držela se hesla, že modrá je dobrá.

Ač je Kurková topmodelkou světového formátu, nepotřebuje žádný velký tým. Jak je vidět na pořízených snímcích, vystačí si s fotografem a vizážistkou. Karolínina krásná tvář nepotřebuje tuny make-upu a natáčky ve vlasech. Vystačí si se slunečním svitem a dobrou pózou - a je hotovo!

V prosluněném Miami má kráska kromě dcerky Luny ještě syny Tobina (11) a Noaha (5), jež má s manželem a producentem Archiem Drurym (50).

VIDEO: Topmodelka Karolína Kurková jako rudá Sonja! Plány na život v Česku!

Video
délka: 02:59.76

Topmodelka Karolína Kurková jako rudá Sonja! Plány na život v Česku! Markéta Reinischová, David Turek

Fotogalerie
53 fotografií