Aby se před lety vešla do svatebních šatů, tak společně s manželem zhubli 20 kilo. „Když jsem se viděla v šatech, řekla jsem si, že takhle nechci vypadat ve svůj velký den,“ netajila se v soutěži Pavlína, které k udržení váhy dopomohla i nervová vypětí během souboje s ostatními soutěžícími. 

Ale rok se s rokem sešel a kuchařka už není tak šlank, jak byla v MasterChefovi. Své udělalo vaření a ochutnávání jídel během sestavování její první kuchařské knihy. 

Nebudu lhát a dělat, že finišování dat byla pohodička. Trošku se bojím, že jsem na kuchařce nechala část svého zdraví a zestárla tak o 50 let.

VIDEO: Vítěz MasterChefa Roman Staša: Vaří v karavanu na festivalech!

Video
délka: 04:49.60
Video se připravuje ...

Vítěz MasterChefa Roman Staša: Vaří v karavanu na festivalech! David Turek, Lukáš Červený

Ale ono už to tak asi bývá u věcí, do kterých se ponoříte tak, že máte permanentní flow, a nevnímáte čas a prostor okolo sebe,“ přiznala na sociální síti Pavlína, která byla v show často lynčovaná za své fňukání a neustálé brblání. 

Pár kil navíc, které se jí usadily v zadečku a nohách, Pavlína jistě brzy shodí, protože už s tím má zkušenosti z minulosti. Stačí omezit jídlo, cvičit a štíhlá postava je zpět. 

Fotogalerie
47 fotografií