Dramaturgie pořadu vyslyšela prosby diváků, kteří chtěli na obrazovkách vidět své oblíbence vařit proti sobě. „Často jsme na našich sociálních sítích vídali diskuze, jak by to asi dopadlo, kdyby proti sobě stanuli ti nejlepší z minulých řad. Inspirovali jsme se touto myšlenkou a dáme divákům jedinečnou možnost sledovat tento souboj na televizní obrazovce v bonusových epizodách MasterChef Česko: Souboj nejlepších. Věříme, že tento unikátní a jedinečný pořad bude mít úspěch nejen u fanoušků MasterChef Česko,“ potvrzuje programová ředitelka televize Nova Silvia Majeska.

VIDEO: Pavlína ve finále MasterChefa: Kdo jí fandí a kdo ne?

Video
délka: 00:44.52
Video se připravuje ...

Pavlína ve finále MasterChefa: Kdo jí fandí a kdo ne? TV Nova

A tak se ve výběru čtyř dvojic objeví nejenom vítěz poslední řady Roman Staša a bronzový Pavel Berky, ale i pekařka Kateřina Kolbová. Kdo ale s jistotou bude chybět, je emočně nestabilní kuchařka Pavlína Lubojatzky, kterou právě Roman ve finálovém souboji porazil. 

Dramaturgie speciálních dílů pořadu MasterChef Česko byla předem daná. Chtěli jsme, aby se kromě vítězů spolu utkali účastníci, které například spojoval podobný přístup k vaření, zapálení do určitého segmentu kuchyně či poučení se z vlastních chyb v průběhu soutěže. Pavlínu Lubojatzky tvůrci pořadu, vzhledem k předem nastaveným kritériím, neoslovovali. Rádi s ní ale při vhodné příležitosti budou opět spolupracovat,“ řekla Blesku Bohumila Skalická, PR a Brand koordinátor. 

VIDEO: MasterStaša: V hokeji lepší než Voráček, přesto skončil. Co říká o Pavlínce?

Video
délka: 11:41.30
Video se připravuje ...

MasterStaša: V hokeji lepší než Voráček, přesto skončil. Co říká o Pavlínce? iSport TV

První dvojicí, která vtrhne na obrazovku, je Pavel Berky a Jan Vorel. „Omg, tak to bude stát za to. Upřímně si vedle sebe nedokážu představit asi těžšího soupeře,“ zhodnotil svého protivníka Honza. „Já se bojím, že na něho asi nebudu mít,“ vyjádřil své obavy i Berky.

V dalších dílech proti sobě nastoupí vítězové Kristína Nemčková a Roman Staša, bronzová Lea Skálová proti šesté Chili Ta Thuy a šestá Kateřina Kolbová proti Ivce Sarauerové.

VIDEO: Vítěz MasterChefa Roman pro Blesk: Z karantény promluvil o covidu a vítězství!

Video
délka: 12:21.44
Video se připravuje ...

Vítěz MasterChefa Roman pro Blesk: Z karantény promluvil o covidu a vítězství! Markéta Reinischová

Fotogalerie
40 fotografií