Sympatická hvězda se proslavila především díky seriálu Doktor Martin, kde ztvárnila hubatou zdravotní sestřičku, anebo sci-fi thrilleru Důvěrný nepřítel, v němž se stala vězněm ve svém vlastním domě. Těhotenství prozradila jen tak mimochodem na sociální síti, u pozvánky na novou platformu pro výzkum herecké tvorby pod názvem Slzy Janka Borodáče. Svá slova totiž doprovodila snímkem s těhotenským bříškem. „Tak už se nám zadařilo,“ potvrdila tehdy. „Tímto způsobem poprvé oznamuji světu přes sociální sítě něco vysloveně osobního…“

„Velmi se z toho s manželem radujeme, i když mi mnoho známých říká, že mít jedno dítě nic není, a že až při dvou to všechno opravdu pochopím,“ prozradila s úsměvem slovenskému deníku Plus Jeden Deň tmavovlasá herečka, která si zahrála i v romantické komedii Šťastný Nový rok, kde se objevila po boku Jakuba Prachaře (37), Táni Pauhofové (37) či Zuzany Norisové (42)… a na českých televizních obrazovkách naposledy zazářila v mrazivém dramatu Sviňa, inspirovaném skutečnými událostmi okolo vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27).

VIDEO: Trailer ke sci-fi thrilleru Důvěrný nepřítel

Video
délka: 00:54.06
Video se připravuje ...

Dyk se utká s inteligentní domácnosti! Do kin míří thriller Důvěrný nepřítel Bohemia Motion Pictures

Pracovní povinnosti však nyní bude muset odložit na nějaký čas stranou, jelikož její druhé dítko by mělo na svět přijít již teď na jaře. Pohlaví miminka si dosud nechávala pro sebe, podle Plusky to však bude chlapeček.

Gabriela Marcinková, co společně s manželem Martinem Mihalčínem (42), známým muzikantem a spoluzakladatelem kapely Heľenine oči, jejímž se stal frontmanem, vychovává dcerku Emičku, se bude brzy těšit ze synka. Splní si tak sen mnoha maminek, tedy mít doma páreček, a to jak holčičku, tak i kloučka.

VIDEO: Trailer k filmu Doktor Martin

Video
délka: 00:38.15
Video se připravuje ...

Donutil řeší záhadu mrtvého trpaslíka: Celovečerní Doktor Martin jde do kin Bontonfilm

Fotogalerie
36 fotografií