Nastávající maminky na sociálních sítích se snaží světu originálně oznámit jiný stav a nejinak to bylo u Karolíny Kurkové.

S nadšením oznamujeme nadcházející příchod nového dítěte do naší rodiny,“ oznámila topmodelka a přidala fotografii, kde je úplně nahá, jen ruce jí zakrývají ňadra a rozkrok. 

VIDEO: Topmodelka Karolina Kurková jako rudá Sonja! Plány na život v Česku!

Video
délka: 02:59.76

Topmodelka Karolina Kurková jako rudá Sonja! Plány na život v Česku! Markéta Reinischová, David Turek

Česká kráska žijící v Miami nedávno oslavila 37. narozeniny. Oslavu a prohýbající tabuli nechala na profesionálech a se sklenkou šampaňského v ruce si svůj den užívala s úsměvem. Obklopená rodinou – manželem Archie Drurym a syny Tobinem Jackem Drurym a Noahem Lee Drurym Kurkou. 

Dlouhonohá kráska, která léta byla jedním z andílků nejznámější módní show Victoria's Secret, zatím tají pohlaví miminka, co nosí pod srdcem. Zda to do třetice bude konečně holčička, není známo. Každopádně jeden z dárků byla krabice pro miminko a oblečky byly v šedé a bílé barvě. Což se hodí pro obě pohlaví, ale šedá je přece jen víc barvou pro chlapce. Jaká je ale skutečnost, na to si budou muset fanoušci ještě nějakou dobu počkat.

VIDEO: Topmodelka Karolína Kurková: Za co poděkovala Blesku?

Video
délka: 04:32.88

Topmodelka Karolína Kurkova: Za co poděkovala Blesku? David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
53 fotografií