Jenom málokterá celebrita si prošla tak zajímavou životní cestou jako Veronika Kopřivová. Od holky, co se v Německu kroutila u tyče, přes profesionální partnerku slavného hokejisty, až po podnikatelku, která zprvu přeprodávala zboží ze zahraničí a později si vytvořila vlastní značku… A za tři měsíce si ozkouší novou životní roli: mateřskou. Pod srdcem totiž nosí společného potomka s Miroslavem Dubovickým, svalnatým hezounkem, jenž reprezentoval Českou republiku v soutěži Mister Universe 2017 v Dominikánské republice. A právě ten prožil hodně perné chvilky…

Těhotná Veronika na něj prý byla první měsíce velice nepříjemná! „Od pátého, šestého týdne jsem nemohla ani vstát z postele. Byla jsem velmi unavená a bylo mi opravdu špatně, zvracela jsem, ani pracovat jsem nemohla. Jídlo jsem také nemohla ani cítit, takže si (Miroslav) odnesl takové moje podrážděné nálady,“ líčila Kopřivová v primáckém pořadu Showtime. „Nesměl moc mluvit, nesměl na mě sahat a ráno nesměl vydávat žádné zvuky a nic po mně chtít. Měl to krušný, ten začátek. Ale třetí měsíc se to zlomilo a mně je teď naprosto skvěle,“ libuje si blondýnka, která prozatím přibrala jenom 4 kilogramy.

VIDEO: Chyceno v síti - Veronika Kopřivová: Nabídky k sexu na Instagramu!

Video
délka: 20:14.44

Chyceno v síti - Veronika Kopřivová: Nabídky k sexu na Instagramu! David Turek, Jan Jedlička

Miminko, které přijde na svět jako „koroňátko“, tedy v době baby boomu po koronavirové pandemii, bylo plánované. „Nečekali jsme ale, že to bude až takhle rychle. Vyšlo to v podstatě napoprvé. Jsme za to samozřejmě rádi,“ usmívala se plavovlasá kráska. Zda to bude holčička, nebo chlapeček, to nastávající rodiče prozradit nechtějí. A jméno také prozatím nemají vybrané.

Jisti si jsou však s tím, že miminko bude jenom jedno. „Přítel je z jednovaječných dvojčat, a možná bychom byli radši, kdybychom také měli dvojčata,“ prozradila totiž v Showtime Veronika.„Když vidím, jaký spolu kluci mají vztah jako bráchové, je to moc hezké. I když je to zpočátku pro tu mámu jistě dost náročné, děti si pak alespoň společně vyhrají.“ Tak třeba napodruhé?

VIDEO: Jágr byl skrblík? Veronika Kopřivová tvrdí: Drahé hodinky i šperky mám za své! 

Video
délka: 03:32.27

Jágr byl skrblík? Veronika Kopřivová tvrdí: Drahé hodinky i šperky mám za své! Markéta Reinischová

Fotogalerie
90 fotografií