„Budeme rodina,“ oznámila ve středu na instagramu Veronika Kopřivová, která po rozchodu s hokejovým bohem zakotvila v náručí modela Miroslava Dubovického (29). Nyní spolu čekají prvního potomka a páru všichni posílali gratulace jako o překot. 

Ve stejný den se ale na sociální síti ozval i sám Jágr, jenže nezajímal se ani tak o Veroniku a její radostnou událost, jako spíše o svou současnou tmavovlasou krásku Dominiku. Na instastories ji zachytil, jak v krajkách pózuje se sladkou dobrotou, kterou pro něj připravila. V dalším krátkém videu si pak dokonce »postěžoval«, jak ho jeho milovaná rozmazluje a vykrmuje. „Mám 120 kilo, chtěl jsem to srazit na 108, ale teď jsem na 117, přijdu domů a tady plnej talíř...“ ukazoval krásné čokoládové sušenky.

VIDEO: Jágr byl skrblík? Veronika Kopřivová tvrdí: Drahé hodinky i šperky mám za své! 

Video
délka: 03:32.27

Jágr byl skrblík? Veronika Kopřivová tvrdí: Drahé hodinky i šperky mám za své! Markéta Reinischová

Spoluhráči a kamarádi mu jistě ve skrytu duše závidí a na oko ho kvůli sladkému pokušení litují. O Jaromíra je zkrátka Dominikou  očividně velmi hezky postaráno. Vtipně na to zareagovala v Showtime i další z řad expartnerek hokejisty Iva Kubelková (43). Nejprve reportáž uváděla se slovy, že na Jaromíra „vždycky sladké platilo“. Na závěr pořadu se pak svůdně protáhla a oznámila, že jde radši péct sušenky. 

Ač Jágr obvykle moc ze svého soukromí nesdílí, tentokrát holt neodolal. Možná že do budoucna se dozvíme o zamilovaném páru i něco víc. Dominika si totiž obnovila instagramový účet a ač vysvětlovala, že dává přednost reálnému světu před internetem, už ho vesele plní krásnými fotkami a tzv. 'příběhy' z běžného života.

Fotogalerie
82 fotografií