Nejenom české celebrity teď slavnostně oznamují svá těhotenství jako na běžícím páse, jelikož koronavirovou krizi, karanténu a lockdown mnohé páry využily k utužení svých vzájemných partnerských vztahů. Mezi nejnovější „toulky“ se nyní počítá také tmavovlasá herečka Gabriela Marcinková. Tu si jistě vybavíte v romantické komedii Šťastný Nový rok, kde se objevila po boku Jakuba Prachaře (37), Táni Pauhofové (37) či Zuzany Norisové (41), či jako svéráznou sestřičku Doktora Martina v podání Miroslava Donutila (69).

V komedii Matky, co se do našich kin dostane již v lednu příštího roku, jí byla svěřena role nastávající maminky – v radostném očekávání je však sympatická herečka i ve skutečnosti. Tuto krásnou informaci zveřejnila jen tak mimochodem na sociální síti, u pozvánky na novou platformu pro výzkum herecké tvorby pod názvem Slzy Janka Borodáče. Svá slova totiž doprovodila snímkem, na němž nešlo přehlédnout pořádně se vzdouvající pupíček... a dříve, než se mohli její příznvci pustit do spekulací, raději vše sama vysvětlila. „Ano, břicho je těhotenské, tak už se nám zadařilo,“ potvrdila. „Tímto způsobem poprvé oznamuji světu přes sociální sítě něco vysloveně osobního…“ dodala významně.

VIDEO: Trailer na thriller Důvěrný nepřítel

Video
Video se připravuje ...

Trailer na thriller Důvěrný nepřítel Bohemia Motion Pictures

Její instagram se okamžitě začal hemžit gratulacemi a přáním poklidného průběhu těhotenství. Nejvtipněji zareagoval slovenský zpěvák Martin Madej (33): „Příště už antikoncepci, jde to do peněz!“ varoval pohlednou herečku. Tím narážel na skutečnost, že pro Marcinkovou nebude role matky v reálném životě žádnou novinkou. S manželem Martinem Mihalčínem, na Slovensku poměrně slavným hudebníkem, zpěvákem a textařem, již Gabriela vychovává jedno dítko: malou dcerku Emmu (2). Ta se nyní dočká mladšího sourozence. Vzhledem ke koronavirové pandemii, která na Slovensku zuří stejně jako v tuzemsku, ale mají i slovenští umělci o práci nouzi…

VIDEO: Trailer na zimní komedii Šťastný nový rok

Video
Video se připravuje ...

Trailer na zimní komedii Šťastný nový rok Bontonfilm

Fotogalerie
29 fotografií