Švagrová Ani Geislerové (44) Kristýna Janáčková, kterou si televizní diváci jistě okamžitě vybaví především v roli rozmazlené zdravotní sestřičky Kristýny Tiché v Ordinaci v růžové zahradě 2, se už nějakou dobu „vesmírně“ raduje ze svého druhého těhotenství. Její rodina, do které patří kromě manžela Michala Škrabáka také téměř sedmiletý syn, se brzy rozroste o dalšího člena. Společně se zvětšujícím se bříškem a dalšími nezbytnými vyšetřeními už teď Janáčková ví, zda nosí pod srdcem dalšího chlapečka… anebo zda se tentokráte dočká holčičky.

Stejně jako se pochlubila na instagramu svým jiným stavem, i pohlaví dítěte se rozhodla sdílet se svými followery na této populární sociální síti. Ostatně hashtagy „stop dotazům, je jich požehnaně“ jasně dávaly najevo, že ji právě zvědaví příznivci neustále bombardovali dotazy na její dosud nenarozené dítko.

Rozhodla se proto přestat být tajemná a půvabným způsobem prozradila, jak to s jejím miminkem bude. „Čas odstrojování vánočního stromečku... čas odhalení... Přichází k nám opět kluk! A jsme za to nesmírně šťastní a vděční!“ napsala tmavovlasá herečka ke snímku, na kterém visí na větvi stromečku vánoční ozdoba ve tvaru novorozeňátka v zavinovačce. S modrými prvky.

VIDEO: Kristýna Janáčková se spojila s přírodou: Stala se mastičkářkou!

Video
délka: 02:29.48

Kristýna Janáčková se spojila s přírodou: Stala se mastičkářkou! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Děkujeme starému roku za tento velký zázrak a novému za to, že i nadále se nám plní naše sny. Jo a ať se v novém roce rodí spousta holčiček, jako v minulých letech, ať má ten náš chlapec z čeho vybírat, stejně jako Luis,“ vtipkovala Janáčková. Možná ale zase tak moc nežertovala, z jejího syna roste velice hezký klučina – jak je ostatně vidět na jejím profilu (s maminkou se již ocitl i před kamerou, společně si zahráli v minisérii o Janu Amosi Komenském).

Krásnou novinku každopádně svými lajky ohodnotili nejenom hereččini fanoušci, ale i kolegové z umělecké branže. Například herečka a režisérka Petra Nesvačilová (35).

VIDEO: Kristýna Janáčková koupala nohy v krvi: Za 10 dní ušla 300 kilometrů!

Video
délka: 01:42.83

Kristýna Janáčková koupala nohy v krvi: Za 10 dní ušla 300 kilometrů! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
47 fotografií