Bývalí manželé Jennifer Anistonová (53) a Brad Pitt (58) údajně v Paříži znovu probouzí svou někdejší velkou lásku, uvádí americký magazín „In Touch“. Zatímco ona ve městě lásky natáčí druhý díl krimi komedie Vražda na jachtě, on je prý často k vidění v muzeích a kavárnách. A fanoušci by nemohli mít větší radost! V obnovení lásky mezi slavnou dvojicí doufali celé roky.

Nedávno se z náhodného setkání s hollywoodským svůdníkem radovala i francouzská ministryně kultury Roselyne Bachelotová (75), která zveřejnila společné foto na instagramu.

„Není náhoda, že Brad a Jen jsou oba v Paříži ve stejnou dobu,“ řekl In Touch zdroj blízký Bradu Pittovi. Herecké hvězdy se prý společně ubytovaly v luxusním hotelu Four Seasons, jen pár kroků od Champs-Élysées.

Měsíce v luxusním hotelu

„Už měsíce se schovávají v hotelovém penthousu,“ prozradil zdroj. Apartmá podle německého Bildu přitom vyjde na neuvěřitelných 25 tisíc dolarů za noc, tedy bezmála 559 tisíc českých korun.

„Každou chvíli chodí ven na večeři, do kaváren nebo na výtvarné kurzy. Většinou jsou ale velmi diskrétní. Když Jen pracuje, Brad dělá svoje věci,“ řekl zdroj z okolí dvojice. Obvykle se prý herec dívá na umění v různých galeriích a muzeích.

Daleko od hollywoodského shonu si prý tito dva prostě užívají společný čas. Podle zdroje si spolu naplánovali dokonce celých šest měsíců dopředu s tím, že prostě uvidí, co se stane.

Návštěva Pittova zámku

Nedávno byla Anistonová k vidění i na zámku Miraval v jižní Francii, jehož polovinu Pitt vlastní. Tu druhou donedávna vlastnila jeho exmanželka Angelina Jolie (46), před čtyřmi měsíci ale svůj podíl prodala ruskému podnikateli, za což ji její bývalý manžel žene k soudu.

Poprvé se Brad Pitt a Jennifer Anistonová dali dohromady v roce 1998. O dva roky později přišla svatba. Herecké legendy se rychle staly „párem snů“, pouhých pět let od svatby ale přišel rozvod. Pitt se pak krátce poté dal dohromady s Angelinou Jolie, se kterou se sblížil během natáčení akční komedie Pan a paní Smithovi.

S Jolie vydržel dvanáct let a pořídili si spolu šest dětí. V roce 2016 se rozvedli a Pitt přiznal závislost na alkoholu. V posledních letech na sobě ale tvrdě pracoval, a tak se zdá, že obnovení někdejší velké lásky s Anistonovou nic nebrání!

VIDEO: Nejslavnější hollywoodské páry: Brad a Jennifer vs. Brad a Angelina

Video
délka: 02:56.96
Video se připravuje ...

Nejslavnější hollywoodské páry: Brad a Jennifer vs. Brad a Angelina Videohub

Fotogalerie
73 fotografií