Asi každý z nás někdy zažil pocit vzplanutí k osobě, se kterou z nějakého důvodu nemohl být. Výjimkou nejsou ani celebrity. Herec Jake Gyllenhaal přiznal, že jeho velkou láskou byla představitelka slavné Rachel z Přátel. 

Aby toho nebylo málo, dvojice spolu v roce 2002 natáčela snímek Hodná holka, ve které si Gyllenhaal střihl roli milence populární krásky. A ve filmu pochopitelně nechyběla ani řada pořádně žhavých scén. 

V novém rozhovoru herec přiznal, že ty pro něj byly doslova utrpením. „Natáčení sexuálních scén bylo mučení, to tedy bylo,“ přiznal se po letech v rozhlasovém pořadu The Howard Stern Show. „Ale zároveň to mučení nebylo,“ smál se herec. „Byl to takový mix obojího,“ dodal potutelně. 

„Milostné scény jsou trapné, je tam asi 30, 50 lidí, kteří se dívají? To mě nebere,“ nechal se slyšet. „Je to divně mechanické. Zároveň je to tanec, dodržujete nějakou choreografii pro kameru. Můžete se do toho položit, ale je to jako bojová scéna, máte k těm scénám nějakou choreografii,“ popsal. 

V době natáčení byla slavná herečka provdána za jiného hereckého kolegu, Brada Pitta (57). Gyllenhaal proto neměl šanci a pro tehdy jedenadvacetiletého mladíka byla situace pořádně náročná. Zachránila ho sama Aniston, která přišla s chytrým řešením, jak erotické scény učinit o něco „bezpečnější“. 

„Byla použita polštářová metoda,“ prozradil Gyllenhaal. „Bylo to jenom preventivní a používal se pokaždé, když jsme byli v horizontální poloze,“ popsal natáčení. „Myslím, že to byl Jennifeřin návrh. Byla moc milá a navrhla to, než jsme začali. Řekla: Dám sem polštář,“ zavzpomínal herec. 

Svou lásku k Aniston poprvé přiznal v roce 2016. „Je drsná, nesympatická. Je těžké složit jí kompliment,“ popsal pro časopis People. „Byl jsem do ní zamilovaný léta. Pracovat s ní nebylo jednoduché... To je všechno, co k tomu řeknu. Bylo to milé. Nebylo to těžké, to bych zase neřekl,“ zavzpomínal na komplikované časy po boku slavné herečky. 

VIDEO: Páry, které se daly dohromady během natáčení

Video
Video se připravuje ...

Páry, které se daly dohromady během natáčení Videohub

Fotogalerie
130 fotografií