Herečka Nikol Štíbrová, po svatbě Leitgeb, a zpěvačka Čechomoru Martina Pártlová toho mají společného mnohem více nežli „jenom“ dlouholeté přátelství a stejný smysl pro humor. Byly dokonce i ve stejnou dobu těhotné, a císařský řez, které obě absolvovaly, aby přivedly své potomky na svět, si „dopřály“ v tom samém špitále. Chirurgický zákrok postoupily přesně před devíti měsíci.

Na sociální síti nyní obě dámy ukázaly, jak vypadají jejich těla po nedávném porodu. Jak je ale jejich dobrým zvykem, místo pečlivě nastylizovaných póziček a následných hodin retuší, aby zahladily kdejaké nedostatky, jak to dělají mnohé celebrity nejenom tuzemské, ale i zahraniční, vsadily na sérii komických momentek. Štíbrová a Pártlová si tak udělaly legraci jak ze sebe, tak i ze všech, co si na instagramu hrají na neexistující dokonalost.

VIDEO: 3v1 a jejich parodie na kulinářský pořad Prostřeno!

Video
Video se připravuje ...

3v1: Parodie Prostřeno! Youtube.com/BPŽ

„Pořád to tam je,“ napsala Štíbrová k fotkám, které doplnila výsměšnými hashtagy „fakdýejdž“, odkazujícím na heslo Simony Krainové (49) „fuck the age“  (volně přeloženo „m*dat na věk“), „fitness addict“ („závislé na fitness cvičení“) či „too hot to handle“ („příliš sexy na to, aby se daly zvládnout“).

„Doufám, že máte propnutý ty špičky,“ přidala se jedna followerka v narážce na známý postoj Agáty Hanychové (36), další zase připomněla, že jsou stále „hratelné“, což je také slovo pocházející ze slovníku dcery rozvádějící se herečky Veroniky Žilkové (60).

Jak se ale každopádně většina jejich fanoušků a fanynek shodovalo, ani jedna z mladých žen skotačících ve vlnách nevypadá na to, že se stala před nedávnem maminkou. „Divný. Kde máte břicha, strie a tak vůbec?“ podivovaly se nad jejich plochými bříšky především ty, které mají samy doma batole, a ještě stále, i třeba rok po narození svého uzlíčku radosti, bojují s poporodními kily. Ty ale Štíbrová s Pártlovou zjevně neřeší. Ostatně mrkněte do naší galerie a posuďte sami...

Fotogalerie
46 fotografií