Dovolená s malým dítětem v mnoha rodičích evokuje ty nejhorší představy. Spousta zařizování, zajišťování, stresů a nervů, a také spousta věcí, které musí mít člověk s sebou. To ostatně potvrdila ve svých instastories i členka humoristického tria 3v1 Martina Pártlová, která s sebou vezla nejenom velké množství jídla pro dcerku, ale i třeba dětský kočárek, nafukovací bazének nebo monitor dechu. „Já bych bez něj asi neusla, já ho mám všude,“ vysvětlovala plavovláska, která vystupuje se skupinou Čechomor.

Pro let na známé souostroví v Indickém oceánu, co se nachází severně od Madagaskaru, museli mít všichni, jak Martina s partnerem, tak i maličká dcerka, negativní antigenní test. Všichni, včetně maličké holčičky, to prý krásně zvládli. Jediné, co dívence neudělalo dobře, byl časový posun. Ten prý Stellinku pořádně rozhodil. „Na začátku nám moc nejedla, asi dva dny, tak jsem hned začala plašit a otravovala naši doktorku, ta má ze mě už asi smrt. Ale po dvou dnech se srovnala a bylo to dobrý. To samý bylo, i když jsme se vrátili,“ líčila na sociální síti Pártlová.

VIDEO: Martina Pártlová omylem skončila v nudistickém kempu.

Video
Video se připravuje ...

Martina Pártlová omylem skončila v nudistickém kempu. Instagram / martinapartlova

Přestože na fotkách, co na svůj instagram během dovolené nahrávala, se zdálo, že je vše zcela idylické a (doslova) zalité sluncem, chvilkami byl opak pravdou. Bylo zrovna období dešťů... a Stellu navíc potrápilo zdraví. „Asi čtyři dny jsme museli zápasit s rýmičkou, pak se úplně srovnala. Ale na cestu zpátky jsme dostali šestou nemoc, to chudinka měla horečky 39 stupňů,“ posteskla si Martina.

Šestá nemoc je virové onemocnění, co se projevuje náhlou, několik dní trvající horečkou a narůžovělou vyrážkou (díky čemuž se jí někdy říká i „dětská růžovka“). Teď už je jí ale po návratu do Česka jistě mnohem lépe!

Fotogalerie
44 fotografií