Kourtney Kardashianová potvrdila své zasnoubení s Travisem Barkerem romantickým příspěvkem na instagramu. Hvězda televizní reality show Keeping Up with the Kardashians (Držte krok s Kardashians) v neděli zveřejnila fotografie, na nichž se objímá s bubeníkem slavné rockové kapely Blink-182 na pláži, pročež tyto dvě zamilované hrdličky stojí uprostřed kruhu růží s popiskem „navždy“. To samé slovo pak napsal i sám budoucí manžel pod příspěvek, zatímco snoubenčina sestra Kim Kardashianová (40), jež aktuálně řeší své manželské trable s rapperem Kanyem Westem (44), zveřejnila několik emotikonů prstýnku.

Ona zásadní otázka „vezmeš si mě?“ prý padla v plážovém hotelu v kantonu Montecito v Kalifornii. Tato dvojice spolu randí od počátku roku 2021, pojí je však prý dlouholeté přátelství. To, že bez sebe nemohou žít, si uvědomili asi až po letech. Travis díky Kourtney dokonce dokázal překonat svůj strach z létání, k němuž měl dost vážný důvod. S obrovským psychickým traumatem se potýkal dlouhých 13 let. V roce 2008 se totiž jeho letadlo cestou do Van Nuys v Kalifornii zřítilo krátce po startu, a v troskách pak našli smrt Barkerův bodyguard, asistent a také dva piloti.

Přežil tehdy jenom Barker, jenž měl popáleniny třetího stupně na 65 % těla, a jeho spolucestující Adam Goldstein (†36), známý jako DJ AM. Ten ovšem kvůli posttraumatickému stresu spáchal sebevraždu. Přestože si Barker prošel řadou terapií, po řadu let se nedokázal k letadlu ani přiblížit. Vše se ale změnilo v okamžiku, kdy začal randit s touto členkou prestižní rodiny profesionálních celebrit. Ta často cestuje po celém světě ve svém soukromém letadle – a nyní s ní cestuje právě i Baker.

VIDEO: Outfity stylové čtveřice z rodiny Kardashian.

Video
délka: 04:50.25

Outfity stylové čtveřice z rodiny Kardashian. youtube.com/Fashion Style/BPŽ

Láska je zkrátka lék na každou bolest, a není nejspíš divu, že Kourtney neváhala a řekla mu své „ano“. Zatímco pro Kourtney, trojnásobnou matku dětí Masona Dashe (11), Penelope (9) a Reigna Astona (6), jejichž otcem je podnikatel Scott Disick (38), půjde o první veselku, známý muzikant vstoupí do chomoutu už potřetí. Jeho první manželkou byla Melissa Kennedyová (39), s níž byl ženatý pouze rok, poté byla jeho chotí Shanna Moaklerová (46), modelka a finalistka Miss Universe. Snubní prstýnky ale nosili pouze čtyři roky. Tento svazek nebyl bez závazků, měli spolu dvě děti, syna Landona Ashera (18) a dceru Alabamu Luellu (15).

Fotogalerie
58 fotografií