Dělám to ze zvědavosti, ale je to práce, za kterou dostanu zaplaceno,” říká k čerstvé spolupráci s McDonald's šéfkuchař Přemek Forejt. „Věřím tomu, že za 35 korun se dá vyrobit kvalitní hamburger. Očekávám, že v něm budou dobré kusy hovězího masa, ale teprve se na to pojedu podívat, teď na to nedokážu odpovědět. Když tam bude věc, která se mi nebude zdát, tak to řeknu,” dodává.

Sice to vypadá jako chrabrý čin, který má lidem otevřít oči, ale národ tomu nevěří a přiklání se k tomu, že „prachy“ přeci nesmrdí. „Takový gastronomický žoldák, který se dnes snaží obhájit svoji profesní degradaci větou - Co že to v tom jídle vlastně je. A s ohledem na to, že si ho platí, tak tam budou jen samé dobrůtky,“ rozčiluje se pan Daniel.

VIDEO: Mahulena Bočanová (54) vytáhla fotky z Playboye: Sexy poklad z antikvariátu!

Video
délka: 03:04.76
Video se připravuje ...

Mahulena Bočanová (54) vytáhla fotky z Playboye: Sexy poklad z antikvariátu! Markéta Reinischová

Nový kšeft Forejta namíchl i herečku Mahulenu Bočanovou (54). „To je to samý, jako kdybych se já stala patronkou přestěhování všech autistických dětí na Mars, protože chci opravdu zjistit, jestli jim tam nebude líp. Prostě úplně otočená dosavadní filozofie, to lidi nevezmou. Symbol “špičkové-vkusné noblesní-precizní-nápadité-originalní gastro a bio stylu” plus Mekáč, to mi prostě drhne,“ napsala do diskuze pod příspěvkem, kde se Přemek obhajuje, Mahulena. Netrvalo dlouho a strhla se mela. „To nedrhne, já to slyším cinkat,“ směje se jeden z fanoušků. 

Fotogalerie
35 fotografií