Je přepracovaná? Ze Slunečné skočila rovnýma nohama do ZOO. V novém primáckém seriálu má nejen jednu z hlavních rolí, ale ještě v závěru každého dílu zpívá jinou písničku. Do toho točí u konkurence show Tvoje tvář má známý hlas, kde vystupuje jako porotkyně. Enormní pracovní nasazení si zřejmě vybírá daň.

Na konci sil

„Dělala jsem opravdu všechno, co jsem mohla, pro to, abych se co nejrychleji uzdravila, ale moje tělo momentálně reaguje strašně pomalu, a tak bych to ještě opravdu nezvládla,“ svěřila se zpěvačka a herečka na sociálních sítích. „Hlasivky nefungují. Jsem ráda, že vůbec zvládnu spolknout čaj. Mrzí mě to strašně moc. Ale poslední měsíce jsem už tak vyčerpaná, že snad vždy, když̌ mám pár dní́ volno, moje tělo naprosto vypne,“ prozradila Eva.

Prokletá Tvář?

„Naposledy to byly ledviny a teď na mě sedlo něco, co zatím vykurýrovat nejde. A já bych tak večer nezvládla a zároveň bych velmi nerada nakazila v této křehké době někoho dalšího,“ přiznala Burešová, která loni v říjnu prodělala covid-19. Bylo to shodou okolností v době, kdy také zasedala v porotě Tváře.

Těhotenství?!

Už delší dobu se proslýchá, že je Eva v jiném stavu! Otcem miminka má být její přítel, šéfkuchař z MasterChefa Přemek Forejt (34). Oba již mají potomky z předchozích vztahů, a tak by tohle dítě bylo první společné. Podle informací deníku Aha! by Burešová měla být už v šestém měsíci. I to může souviset s jejími zdravotními problémy...

Fotogalerie
47 fotografií