Nestárnoucí legenda Jiřina Bohdalová miluje společnost a hlavně mladé lidi, kteří jí dodávají energii, a ona jim to oplácí svým humorem. Většina mužů, kteří se turnaje zúčastnili, tak přišli herečku pozdravit a obejmout. 

Tentokrát všechny do kapsy strčil hokejista David Pastrňák, ten se v její náručí „hřál“ hodně dlouho a na Jiřině bylo vidět, že si jeho přítomnost užívá. Užila si i polibek od Martina Dejdara (57), Sagvana Tofiho (57), ale i od starších bardů, jako je Antonín Panenka (73) nebo Ladislav Vízek (67). 

A tak když jí Dejdar předával výhru – jízdu historickou tramvají po Praze, měla okamžitě jasno, koho na jízdu vezme. „Tak já zvu celý stůl, chci sebou celou posádku,“ smála se Bohdalová. 

Video
délka: 07:02.08
Video se připravuje ...

Vnuk Bohdalové (91) otevřeně: Pravda o babičce Jiřině! Co jí utajil? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

I přes tropické vedro vydržela celé odpoledne a bavila své okolí. Herečka je prostě nezmar a její energii, dobrou náladu a ostrý humor nelze nezávidět. 

Po skončení turnaje Golf s nadějí se dražily dvě fotografie namalované na skle – Jiřiny Bohdalové a Karlose Vémoly (37), který byl rovněž přítomen. „To je nespravedlivé, Karlos na fotce vypadá líp,“ posteskla si legendární umělkyně. Ale nakonec se hereččina fotka vydražila za 33 tisíc, Karlosova za 11 tisíc korun a celková částka, která poputuje na nadační fond Fonte Vitae, je 368 000 korun. 

Video
délka: 00:53.80
Video se připravuje ...

Jiřina Bohdalová a David Pastrňák to rozjeli na parketu. Instagram

Fotogalerie
43 fotografií