Veronika Saic, za svobodna Šmiková, před 12 lety poprvé a naposledy tančila ve StarDance, kde jí byl partnerem kuchař Filip Sajler (43), se kterým paradoxně její nynější partner šéfkuchař Ondřej Slanina 17 let vařil v televizním pořadu Kluci v akci.

Tehdy se mluvilo o tom, že to mezi ní a Filipem jiskřilo nejenom na tanečním parketě, ale ženatý Sajler to popřel. „Nebudu se k tomu vyjadřovat,“ odpověděla Blesku sexy tanečnice.

Ať už to bylo jakkoliv, čas vše odvál a Veronika je šťastná po boku Ondřeje. Oba jsou rozvedení, a tak si mohou naplno užívat sebe a své tři děti. Slanina má s exmanželkou Martinou syna a Saic s bývalým mužem dva kluky.

Video
Video se připravuje ...

Filip Sajler Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Krásná Veronika se stále naplno věnuje tancování a tréninkům. „Veškeré své klienty trénuji u Ondřeje na zámku Chateau st. Havel, jak osobní tréninky, kdy učím jednotlivé lidi, tak i páry, společenský tanec latinu a standard. A pak jsem osobní trenér ve fitness, mám klientelu a jezdím k nim domů. Je to ta nejideálnější volba, abych se mohla maximálně věnovat oběma synům, kteří taky sportují,“ pochlubila se Blesku tanečnice s tělem bohyně.

Ondra po odchodu Filipa Sajlera dál vaří pořadu Kluci v akci, na výše zmíněném zámku provozuje restauraci a podniká v oblasti gastonomie.

Fotogalerie
32 fotografií