Třešničková, vlastním jménem Kristýna Třešňáková, utrpěla v roce 2018 na dovolené v Turecku vážné popáleniny, při nepovedené barmanské show. Se svým zraněním se dlouho léčila, ale jizvy už neskrývá, naopak se s nimi naučila žít, což opět dokázala na snímcích z dovolené v Řecku.

Týnuš už před nějakým časem přiznala, že do bikin si ještě netroufá, ale to vůbec nevadí. Její ženské půvaby krásně vyniknou i v plavkách jednodílných, což je dobře patrné na snímcích, které zveřejnila na Instagramu. Svým sledujícím se chtěla pochlubit tím, jak krásným bazénem oplývá její současné ubytování, nicméně bazén její fanoušky nikterak nezaujal.

Obrovský obdiv ale sklidil její zadeček a vlastně celá postava. „Recept na tu tvou každý den rostoucí krásu?“ dožadovala se jedna z jejích sledujících. Další pak napsala, že Týnuš vypadá na snímcích jako bohyně. Ovšem pochvalu si zasloužil i její přítel Ital Davide Nebbia, kterého poměrně dlouho držela v tajnosti, ale v současné době už ho nijak neskrývá, a dokonce se občas pochlubí i společným snímkem. „Moc Vám to sluší a přítel je taky moc charismatický,“ objevilo se také mezi komentáři.

Jak to na dovolené sluší nejen Týnuš, ale i jejímu partnerovi se podívejte v naší galerii.

Fotogalerie
100 fotografií

Video
délka: 03:38.79
Video se připravuje ...

Týnuš Třešničková: Promluvila o svém partnerovi Italovi! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho