Režisér minisérie Iveta Michal Samir (37) šel prý syna Ivety Bartošové osobně požádat o svolení, zda bude moct natáčet. „Byl jsem vnitřně přesvědčen, že to nedopadne,“ zavzpomínal pro Blesk režisér. Nejenom, že to dopadlo, a dokonce se již chystá i pokračování, ale zdá se, že pozůstalé po někdejší popové princezně Iveta rozhodně nezklamala. Také syn slavné pěnice šel do kina Lucerna, kde se akce konala, s velký očekáváním. „Už jsem věděl, o čem bude pojednávat. Nyní jsem spíš koukal, jak výborně to bylo natočené,“ sdělil své pocity bezprostředně po zhlédnutí Artur Štaidl pro TN.cz.

Ocenil také vhodně vybrané herecké obsazení. „Překvapilo mě ztvárnění táty a vlastně úplně úžasný casting. Věděl jsem, kdo bude hrát tátu, ale překvapilo mě, jakým způsobem vlastně ta maskérna zapracovala. Úplně mi to vyrazilo dech,“ svěřil se Artur. Ladislava Štaidla (†75) ztvárnil mimochodem herec, zpěvák a hudební skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý (39) a je pravda, že v některých momentech, jako kdyby své předloze z oka vypadl. Oba navíc spojuje i jistá slabost pro něžné pohlaví...

VIDEO: Trailer minisérie Iveta: Slavná zpěvačka ožívá na Voyo

Video
Video se připravuje ...

Trailer minisérie Iveta: Slavná zpěvačka ožívá na Voyo. Voyo

Artura však zaujala i Alena Mihulová (57), která si zahrála jeho babičku Svatavu, tedy maminku Ivety. „Velmi autentické ztvárnění. Určitě tam je nějaká částečná podoba, ale přece jenom jsem babičku v této době ani nezažil, já ji znám až o několik let později, ale určitě podoba tam byla,“ pochvaloval si mladý muž, jenž na akci dorazil celý v černém – a sám. Po rozchodu s přítelkyní je teď single, a tak se jak v hledišti, tak ve foyer kina družil především se svou tetou Ivanou (56), dvojčetem své maminky.

Patrně nejslavnější sirotek českého showbyznysu, jenž v roce 2014 oplakal maminku a minulý rok přišel i o tatínka, jenž v lednu 2021 podlehl zákeřnému koronavirovému onemocnění, mimo jiné prozradil, že na těžké období svého dětství a dospívání, kdy byla jeho matka závislá na alkoholu, nevzpomíná. „Já jsem upřímně hodně věcí z té doby vytěsnil, protože to byl těžký emocionální zážitek, když máma umřela. Tak mám spíš jen ty dobré vzpomínky, kdy jsme spolu trávili čas, kdy jsme chodili ven se psem a podobné záležitosti,“ uvedl Artur.

Fotogalerie
84 fotografií