Přitom to byl i Rychtář, který musel k natočení životopisné série dát souhlas, stejně jako zpěvaččina rodina. „Nepozvali mě a popravdě řečeno mi to vůbec nevadí. Já bych tam stejně nešel,“ řekl deníku Aha! Rychtář.

Nezájem o mámu

I kdyby se ale udržel, tak by prý stejně vznikly nepříjemnosti. „Určitě bych pozdravil Artura a on by mi možná neodpověděl. A také bych se ho určitě zeptal na to, proč se za těch osm let od Ivetiny smrti neozval. To ho nezajímá, jaké byly poslední dny jeho maminky?“ táže se Rychtář, který by stejně tak oslovil i Ivanu, Ivetino jednovaječné dvojče. „Té bych se zeptal, proč s ní Iveta odmítala komunikovat a v žádném případě ji nechtěla pustit k nám domů do Uhříněvsi. Iveta o Ivaně nechtěla po celou tu dobu, co jsme byli spolu, ani slyšet. Tak by mě zajímalo, proč. Mně to říct ani náhodou nechtěla,“ komentoval Rychtář.

Na pohřbu nebyli

Vdovec se podivoval nad tím, že se Artur a Ivana nepřišli s Ivetou rozloučit do krematoria a do Lucerny na premiéru dorazili. Ivana dokonce vážila cestu ze Švýcarska, kde žije. „To nikdy nepochopím. V Lucerně se producírovali, dát Ivetě sbohem u rakve to ale ne. Prostě je za všech okolností dobře, že jsem v té Lucerně nebyl! Nedopadlo by to dobře,“ zdůraznil Rychtář.

Pár facek pro Gottlieba?

Rychtář dalé vysvětloval, proč bylo lepší, že na premiéru nebyl pozván. „Vím, že jsem vznětlivý a pravděpodobně bych se neudržel a vlepil pár facek Tomášovi Gottliebovi za ty řeči, co tam žvástal,“ přiznal vdovec, který prvního manažera Ivety prý opravdu nemusí. Přitom Gottlieb pozvánku dostal...

VIDEO: Ivan Vodochodský na premiéře minisérie Iveta

Video
Video se připravuje ...

Ivan Vodochodský David Turek

Fotogalerie
26 fotografií