Zdeněk Macura, jenž se proslavil až téměř komickým "únosem" slavné pěnice do Itálie, kde ji vyfotil na pláži v plavkách oblečených naruby,  na sobě od skonu Ivety Bartošové hodně zapracoval a docela se proměnil, jako kdyby z něj byl teď nový člověk. Na počátku roku 2019 prodělal mrtvici, a na facebooku pak svěřil s tím, že mu lékaři doporučili, aby zhubnul. Právě nadváha mohla mít vliv na to, že prodělal mozkovou příhodu, po níž měl problémy hýbat s levou rukou. Nejspíš není divu, že se rozhodl, že s kily navíc skutečně zatočí.

Jakmile ho pak pustili do domácího léčení, upravil jídelníček, vyřadil z něj pečivo - a záhy se již mohl chlubit výsledky. Podařilo se mu shodit neuvěřitelných 30 kilogramů! A jak se ukázalo na oslavě narozenin lékařky Ivany Němečkové, dámy, co patřila k blízkým přátelům rodiny Krampolových, a zjevně také Macury, zdá se, že se mu stále daří vzdorovat tolik obávanému jojo efektu. Na party, co se konala na Střeleckém ostrově, byl málem k nepoznání.

VIDEO: Vezli mě nějaký lidi, sténala Bartošová! Záznam hovoru z Itálie

Video
Video se připravuje ...

Vezli mě nějaký lidi, sténala Bartošová! Záznam hovoru z Itálie Blesk.cz

Nejenom, že je stále štíhlý, což obzvlášť vyniklo v šedém svetru, který mu byl evidentně o několik čísel větší, jako kdyby s novou figurou ještě stále neobnovil svůj šatník, ale rovněž překvapil i novým sestřihem. Ty tam jsou jeho kadeře à la Jiří Pomeje (†54) - jenž byl mimochodem jednu dobu také partnerem Ivety Bartošové, a dva roky byli dokonce manželé. Macura, který před časem rozjel svůj nový byznys s wifi teploměry, se nyní pyšní ofinou a krátkými vlasy. V nové image však rozhodně prokoukl - jak můžete posoudit i vy sami v naší galerii.

Fotogalerie
64 fotografií