Třídílný miniseriál má přiblížit Ivetu od dětství i s její sestrou-dvojčetem Ivanou (55) a jejich rodiči. Blesk zajímalo, jak zareagovala zpěvaččina maminka Svatava (82). „No, bylo to velké překvapení. Spíš šok. Myslela jsem, že už bude konečně klid,“ byla její první reakce.

Přivezl papíry

„Přijel nám to do Frenštátu říct vnuk Artur s tím, zda souhlasíme. Přivezl i podepsat papíry - souhlas s natáčením. Je to jeho vůle, snad to bude pro něho dobré… A já na to kývla,“ pokračovala paní Svatava. Jen má obavy, že zase začne kolotoč, kdy jí bude drnčet telefon a všichni ji budou chtít zpovídat. To nemá ráda.

Fandí Mihulové

Začátky Ivetiny kariéry nebyly jednoduché. „Když chtěla do Prahy, manžel nebyl pro. Já taky moc ne, protože jsme se o ni jednoduše báli. Ale ona tehdy řekla: Já vám stejně uteču. A dopadlo to, jak to dopadlo…“ zavzpomínala maminka. „Musím jen věřit, že seriál bude solidní a hlavně pravdivý. Ivetu má hrát Anička Fialová, znám ji z různých pořadů, a mě Alena Mihulová. To by šlo,“ smála se. „Navíc ji mám ráda. Tak už nezbývá než jen všem fandit, aby to dobře dopadlo,“ dodala paní Svatava.

Příběh děvčátka z Beskyd

Třídílná série Iveta vzniká exkluzivně pro Voyo pod značkou Voyo Originál a její uvedení je naplánováno na příští rok. Tvůrci sledují zpěvačku od dětství, kdy spolu se svou sestrou začíná navštěvovat školní sbor, přes úspěchy na hudebních soutěžích a odchod do Prahy až po následnou cestu ke slávě, které dosáhla zejména díky spolupráci se zpěvákem Petrem Sepéšim (†25). Jeho tragickou smrtí v červenci 1985 v autě na železničním přejezdu děj končí, alkoholem a prášky zatemněnou druhou půlku Ivetina života nemapuje. „Nevyprávíme to jako senzaci. Pro nás je to příběh o dívce z Beskyd, která chce být slavná a milovaná. Když toho ale docílí, o všechno přijde,“ tvrdí režisér a autor scénáře Michal Samir (35).

VIDEO: Život nejpopulárnější zpěvačky Ivety Bartošové

Video
Video se připravuje ...

Život nejpopulárnější zpěvačky Ivety Bartošové Videohub

Fotogalerie
55 fotografií