Pondělí 22. července 2024
Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor
Polojasno 30°C

Exmanželka Pavla Lišky Kristýna Boková (40): Pokus o znásilnění! Stalo se to před pár dny

/
 • Kristýna Boková promluvila o pokusu o znásilnění.
  1. února 2022 ● 08:10

  Znásilnění, přepadení či jiný hrůzný zážitek, který způsobí člověku trauma na celý život. To je věc, kterou nepřejete ani svému největšímu nepříteli. A přesně tomu v tváří tvář čelila před několika dny dle svých slov půvabná herečka a bývalá manželka herce Pavla Lišky (50) Kristýna Boková (40). Jak ale na konci rozsáhlé zpovědi uvádí, ke znásilnění v jejím případě nedošlo. Unikla o vlásek neznámému pachateli?

  Herečka, která zazářila ve filmech, jako je Občanský průkaz, Martin a Venuše, Toman nebo v komedii Patrika Hartla (45) Prvok, Šampón, Tečka a Karel, se v noci z pondělí na úterý vypsala na svém instagramovém profilu ze svých nejniternějších pocitů ve třech rozsáhlých statusech. A čtení je to bohužel až mrazivé.

   

  „Zažila jsem ve svém životě dost. Dost hezkého i hnusného. Od zatýkání mého tatínka, když mě vedl do školy, a strach z neznáma, strach a usínání s jeho kabátem, když byl ve vazbě. Od úchyláčků po úchyla, co už byl za hranicí se jen exhibovat. Od zadržení na japonském letišti s podezřením, že se jedu živit tělem jinak než tancem, až k dobrodružné cestě do N.Y. , kde se střílelo na ulicích a dvojčata padla k zemi a já to vše viděla, dokonce jsem tam měla být, ale život to zařídil jinak a já už nikdy neuvidím ten pohled z kavárny nahoře dvojčat (to vůbec neva), ale taky jsem s nimi neletěla k zemi a prožila další krásná potkání s lidmi, kteří jsou darem. Od potratu až ke strachu o malé miminko, které se narodilo malinké a chrochtalo, protože cesta k životu byla trošinku složitější. Od nešťastného hledání své cesty až po ztrátu “přátel”, kteří mně léta lhali, manipulovali a okrádali. Od facky od ku*vy, která měla strach, že jí beru práci, až po napadení, které se mi stalo teď.

   

  Nikdy jsem se tak nebála, ne o sebe, ale o svou maminku, která byla se mnou, o život svých dětí, které by beze mne měly jiný život. Touha žít pro ně a ochránit tu, co mi umožnila tu být, a žít a žít tak jak umím nejlíp. Protože by je to všechny zlomilo,“ zní první část, kde herečka popisuje své konkrétní, povětšinou ne zrovna veselé životní zkušenosti.

   

  Ve druhé části statusu, který pokračuje na další straně, se ale zmínila o hrůze, která ji prý potkala poslední uplynulý víkend...

   

 • 1.

  V sobotu dostala pěstí

   

  „Vždycky jsem si myslela, že bych se ubránila, i když dlouho jsem vstřícná a milá (k čemu jsem celý život vedena) za určitou hranicí se ve mně projeví lev, který se nevzdá a jde za srdcem, pravdou a životem. Všechno jsem vždy s laskavým časem a silou lásky svých nejdražších zvládla, překonala a odpustila (což neznamená, si ty co ubližují, vrátit do svého života, ale odpustit i sobě a své hlavě, která vymýšlí různé varianty sebemrskačství). Myslela jsem si, že případnému znásilnění se dokážu ubránit (bolí mě to za všechny, kteří se neubránili), protože když jsem teď v sobotu dostala pěstí v běhu za životem od zla, který spí jen v nás lidech a vychází jako prázdnota ven z lidí. Pochopila jsem, že kdyby mě nezachránilo něco, co mě vždy zachrání na hraně toho, co je život a nic. A vždy mi jen ukáže hranu a vrátí mě do laskavé náruče si vážit toho tady a teď. Kdyby těch ran bylo víc nebo o trochu výš, už bych o sobě nevěděla a té síle zla bych se neubránila.

   

  Něco mě ochránilo a změnilo znovu směr a já děkuju, i když strach zůstává, ale já pomalu ho zase přeměním v důvěru v život. Protože tenhle život mi dal rodinu, co i přes bouře drží spolu, přátelé, co zůstávají, i když nestojí zrovna vedle mě a přijímají mě jako celek, se vším, co ke mně patří. Dal mi krásný život plný úžasných zážitků a míst, která zůstanou součástí mého těla. Dal mi 3 krásné duše, které jsem měla to štěstí přivést na svět a kojit je a laskat a být jim mámou, náručí, přítelem, průvodcem, přístavem… můžu být z té péče unavená a vyčerpaná, ale můžu se těšit na minuty, hodiny, dny, kdy s nima jsem. Můžu se opřít o muže, který přišel do mého života a stojí vedle mě a jde tím životem se mnou s nekonečnou trpělivostí a pochopením. To vše je víc, než spousta lidí má. Mám teplo domova a mám čím krmit své děti a za to z celého srdce děkuji. Já jsem šťastný člověk a přeju každé lidské duši, aby byla. Protože pak nebude zlo. Pak nebudou lidi ve jménu prázdnoty, touhy po penězích, moci ubližovat jiným bytostem.“

   

  Z textu vlastně není přesně jasné, co se krásné Kristýně Bokové stalo. Slovo znásilnění, tedy spíš pokus o znásilnění, ovšem nevěstí nic dobrého a působí to, že se herečka vnitřně vyrovnává s traumatickým zážitkem i tak, že se vypisuje ze svých niterních emocí.

   

  Ve třetí části už byla o něco konkrétnější...

 • 2.

  Výslech na policii a kontrola lékaře

   

  „Píšu to sobě a Vám všem, co je něco straší a kteří mají strach, že jsou opuštění. Nejste, jen zkuste znovu vkročit do života a znovu a znovu mu důvěřovat. Zkuste, i když se bojíte jít, i když pomalu, zkuste mluvit, i když někdo neposlouchá. Zkuste otevřít dveře jiných lidí, i když jsou lhostejní. Třeba jen jeden otevře i srdce a chytne Vás tak, jak si budete přát. Třeba to bude trvat a bude to stát hodně sil, ale za tu chvilku to stojí. A třeba tím někoho probudíte a změníte směr jeho života, dát dar, který může z kapek vytvořit moře. Moře lásky, ať je čím je, ať má jakoukoliv podobu, je darem. Dávejte si dárky i přes to, že Vás něco zranilo a bolí. Dát dar může uzdravit i Vás.

   

  P.S. Jsem v pořádku, nejsem znásilněná, ale víc jsem porozuměla a to i díky následnému vyslýchání a to laskavých a soucitných policistů (měla jsem štěstí), přes kontrolu lékařů, kteří už tak laskaví nebyli, i když přes upřímné slzy se probudili a nakonec přišla soucitná lékařka, která probudila soucit i u svých kolegů. Porozuměla jsem trošku víc, jak “oběti“ to nemají jednoduché a musí ustát další a další překážky, které jejich bolavé duše a těla musí překonat k cíli, který bohužel není v tomhle “soudním” nesoudném světě jistý. Proto “oběti” buďte “objetí” obejmutí a naslouchaní, a i když ne hned, tak třeba někdy to přijde! Sílu k důvěře a lásce Vám všem.“

   

 • 3.

  Galerie

  VIDEO: Jenovéfa Boková prozradila na své sociální síti, co se dělo před divokou koupačkou v karlovarské kašně

  Video
  Video se připravuje ...

  Jenovéfa Boková prozradila na své sociální síti, co se dělo před divokou koupačkou v karlovarské kašně Instagram

  Fotogalerie
  64 fotografií

Články odjinud

Dnešní horoskopy