Jarek už kvůli tomu dokonce vypovídal na policii! „Kamarádi tě naučí jíst brčkem. Naposledy tě varuju, přestaň si brát do tvý špinavý tlamy jméno Ivetky. Ber to jako varování, závěrem nevypadni z okna, bydlíš docela vysoko. Rád tě potkám!“

To je prý jen zlomek vyhrůžek, které má Šimkovi posílat Rychtář nejen ze svého mobilu, ale také z Ivetina (Deník Aha! má dotyčné SMS k dispozici).

Co za tím vším vězí? „V jednom rozhovoru jsem se vyjádřil, co si myslím o tom, že vdovec nedal urnu s Ivetiným popelem zpěvaččině mamince. To ho podle mě rozpálilo doběla,“ vysvětlil Aha! Šimek, proč mu Rychtář posílá výhrůžné zprávy.

„Za normálních okolností bych to vůbec neřešil, ale bojím se jít sám po ulici domů. Pořád jsem ve střehu, kdyby na mě někdo zaútočil. Nebo se mi, nedejbože, někdo v noci vloupal do bytu a já, jak Rychtář píše, nevypadl z okna,“ dodal Šimek.

Nejvíc byl v šoku z toho, že vyhrůžky smrtí dostává z mobilního čísla, jež patřilo právě Ivetě. „Léčím se z panických ataků, takže jsem z toho rozhozený a nejsem schopen soustředit se na práci,“ svěřil Aha! zpěvák a bývalý manažer Bartošové. Ze strachu o svůj život šel proto v úterý na policii podat trestní oznámení.

VIDEO: Život nejpopulárnější zpěvačky Ivety Bartošové

Video
délka: 04:24.28

Život nejpopulárnější zpěvačky Ivety Bartošové Videohub

Fotogalerie
71 fotografií