Se scenáristou je herečka od svých sedmnácti, a byť jsou spolu šťastní, na svatbu dosud nedošlo.

Já konkrétní představu nemám, partner je v tomto případě mnohem dál. Ten by chtěl velkou svatbu, takže vrtulníky, zámek, prezidenti, hosti minimálně aspoň z několika států, potom koncert a samozřejmě i v oblečení skok do bazénu a nakonec ohňostroj,“ říká představitelka Ukrajinky Světlany ze seriálu Ulice.

Zatímco Tereza je na sociální síti velmi aktivní, tak svého partnera drží stranou veřejnosti. Ale naposledy udělala výjimku a ukázala ho. „Dámy, kde bychom byly na této planetě, nebýt MUŽŮ! S jakým zapálením budují, vynalézají, tvoří!“

VIDEO: Tajemství Bebarové z Peče celá země: Z natáčení odbíhala kojit!

Video
Video se připravuje ...

Tajemství Bebarové z Peče celá země: Z natáčení odbíhala kojit! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„S buldočí zarputilostí se pouští do nových výzev. Beze strachu a odvážně přistupují ke každému novému úkolu. Ať už objeví nový chemický prvek, sestrojí novou, moderní družici nebo vynaleznou ultra silnou balistickou raketu. To vše vidím ve výrazu svého partnera, který soustředěně a bez jakékoli ztráty mužnosti připravuje svou první bábovku,“ okomentovala činnost svého muže Bebarová. 

Ivanova první bábovka sice nedopadla jako z kuchařky, ale jistě byla velmi chutná. Bebarová s Kotmelem společně vychovávají dvě holčičky -  Klaudii (9) a Sofii (2).

Fotogalerie
47 fotografií