Oblíbená herečka a dabérka Tereza Bebarová, která provázela i pořadem Peče celá země, plní poslední dobou sociální sítě momentkami z dovolené.  V Chorvatsku všem názorně předvedla, jak se na její postavě podepsala nedávná změna životosprávy: vypadá naprosto báječně. Je sice pravdou, že nikdy nebyla oplácaná, vlastně nikdy neměla ani kilečko navíc, ale teď byste na jejím těle nenašli ani gram tuku. Jak se jí podařilo během pouhých tří měsíců dosáhnout takovýchto výsledků? Trik je prý v přerušovaném půstu.

„Líbí se mi, že to není dieta, ale životní styl,“ libuje si Bebarová a všem zvědavcům vysvětluje, jak něco takového probíhá: „V podstatě jde o to, že jíte v průběhu určitého počtu hodin, třeba osmi, a po zbytek dne se postíte. V praxi to znamená, že jím první jídlo v 9 hodin ráno a to poslední v 17 hodin. Mému tělu to vyhovuje a jednou za čas si k tomu ještě přidám půst jednodenní.  Chce to čas, než si na to tělo a mysl zvykne, ale stojí to za to zkusit,“ popisovala.

VIDEO: Tereza Bebarová o Peče celá země 2: Už ví, kdy se bude točit a vysílat!

Video
Video se připravuje ...

Tereza Bebarová o Peče celá země 2: Už ví, kdy se bude točit a vysílat! David Turek, Jan Jedlička

Tento způsob stravování – a především výsledky, jaké přináší – se dočkal celé řady obdivných lajků a komentářů. „Dokonalá postava!“ napsal jí třeba tanečník Jan Onder (36), a svým srdíčkem ji ocenila například herečka Sabina Rojková (24), jíž Bebarová hraje chůvu v divadelním zpracování Romea a Julie, či bývalá kolegyně z Ulice Patricie Pagáčová (32). Jenže jak už to ve světě internetů bývá, kde jsou pochvaly, tam jsou i výtky.

Některým Tereziným fanouškům se totiž moc nezdálo její poslední selfíčko, na němž vyniká především vyzáblý dekolt této herečky a zároveň matky dvou dětí, dcer Klaudie (9) a Sofie (2). „Terezo, promiňte, ale vypadáte jako nemocná… Žádná prsa, jen vám trčí kosti. Už jste moc hubená, dříve to bylo lepší,“ objevilo se mezi reakcemi na její proměnu. „Doporučoval bych místo přerušované hladovky přerušovanou žrádlovku,“ přisadil si další. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami…
Fotogalerie
42 fotografií