Už je to přes čtvrt roku, co Monika Absolonová oznámila na prvního máje, tedy český svátek zamilovaných, rozchod s letitým partnerem a otcem společných dvou synů Tomášem Hornou (40). I přes trápení v lásce ale nezanevřela na život a naopak se intenzivně pustila do hubnutí, o které se mnohokrát předtím marně pokoušela.

Zpěvačka vždycky patřila mezi známé bojovnice s váhou. Do porodů synů Tadeáše (5) a Matouše (2) ale byla vlastně štíhlá. Až potom poznala, co to jsou opravdová kila navíc, která se těžko shazují. Známý jo-jo efekt byl zpěvaččiným největším nepřítelem.

Jak už to ale bývá, s velkou životní změnou, i když nikterak příjemnou, přichází i pořádná dávka motivace, a tak se Monika do toho opřela, upravila hlavně jídelníček a od té doby jdou kila dolů jedna báseň. A že stále hubne, potvrzuje i nejnovější fotkou se syny, na které i přes volné oblečení zkrátka poznáte, že je Monika Absolonová hubená jako už dlouho ne! Pokud vůbec někdy. Štíhlý obličej a úsměv na rtech zpěvačce natolik sluší, že snad už brzy najde znovu lásku. Všichni by jí to jistě moc přáli.

VIDEO: 7 pádů Honzy Dědka: Trapas Absolonové s Gottem! Byla jsem citově vyprahlá!

Video
délka: 01:36.36
Video se připravuje ...

7 pádů Honzy Dědka: Trapas Absolonové s Gottem! Byla jsem citově vyprahlá! FTV Prima

Fotogalerie
85 fotografií