Při pohledu pohledné herečky Hany Vagnerové se orosí čelo nejednomu muži a ženy zblednou závistí. Z fleku by se mohla živit jako modelka. Ve stříkající vodě dovádí v body, které je vykrojené až do pasu! Rozepnuté šortky zas odhalují, jak moc jsou vykrojené... Tady se fantazii rozhodně meze nekladou

A nejsou to jediné fotky, co Hanka pro web ffaasshhiioonn.com pod taktovkou Lenky Kermes nafotila. Blesk získal další snímky, ze kterých se všem zvedne tlak. Svá ňadra se nestyděla ukázat v průsvitné pláštěnce a štíhlou postavou potěší oko v bikinách. 

Herečka si velmi ráda odpočine od profese, která ji živí, a zahraje si na modelku. Natáčení filmů je pro ni ale stále důležitější než předvádění se před fotografem. Ale i tak je vidět, že ji to baví a užívá si to. 

VIDEO: Proměna krásné Hany Vagnerové: Ze zrzky šla na blond! A přiznala deprese i hysterii

Video
délka: 05:00.56

Proměna krásné Hany Vagnerové: Ze zrzky šla na blond! A přiznala deprese i hysterii Markéta Reinischová

Hana Vagnerová se netají tím, že v minulosti trpěla anorexií. „Souviselo to s mojí povahou. Chtěla jsem být pro rodiče dokonalou,“ vysvětlila před časem v rozhovoru pro Blesk pro ženy. Nyní už je ale vše za ní a je zdravá jak po fyzické stránce, tak po té psychické...

Hodně sportuje, zdravě se stravuje, takže je to na její postavě vidět. Pokouší se prorazit také v zahraničí, ale pandemie jí její sen poněkud oddálila. 

Fotogalerie
50 fotografií