Kromě Bohuše Matuše (47) s malou dcerkou a manželkou Lucinkou (18), Ivana Vyskočila (75) s partnerkou či Petra Koláře (54), Karla Vágnera (79) a dalších muzikantů a divadelníků dorazil na oslavu 20 let populární průhonické creperie U slepiček také Martin Nejedlý (55), poradce prezidenta Miloše Zemana (76) se svou partnerkou Zuzanou Mikyskovou.

„To je tak, náš domovský divadelní lokál, tedy craperie U slepiček v Průhonicích, slavil 20. narozeniny. Chtěli slavit s celebritami, tak jsme si tam uspořádali takovou divadelní letní party,“ vysvětlil producent Oldřich Lichtenberg. A bylo opravdu veselo. Grilovalo se, opékaly špekáčky, pivo, víno teklo proudem a to všechno se prokládalo panáky hruškovice.

Tu velice umě roznášel Pepa Vágner (31). „Pan Lichtenberg si přál, abych dělal chvíli číšníka, a myslím, že mně to docela jde,“ usmíval se Pepa a zrovna měl s tácem namířeno k Jarce Obermaierové (75). „Hruškovice a vodka, to je moje. A co bych si nedala do nosu? Mám volno, Ulici začínám točit až příští týden,“ komentovala herečka a za celý večer si dopřála nejednoho panáčka.

Fotogalerie
65 fotografií