Gregorová je vyhlášená hostitelka a země uherského salámu skýtá rozličná potěšení. Navštívili například termální prameny v Mosonmagyaróváru, také vyhlášené krčmy, kde ochutnávaly místní speciality, a koupaly se v bazénu. Rajka je jen coby kamenem dohodil od hranic se Slovenskem, takže si udělali výlet i tam.

Po týdnu se Jarka cítila v péči Hanky jako znovuzrozená. „Vrátila se mi chuť k jídlu. Hanka nám na požádání udělala moc dobré halušky. A odpočinula jsem si, už jsem to moc potřebovala,“ svěřila Obermaierová spokojeně.

Za pár dní už bude v jednom kole, zase točí Ulici, ovšem pohoda se jí drží. „Zbavila se stresu a získala zpátky apetit,“ napsala o prázdninové návštěvě na sociální síť vdova po Radku Brzobohatém (79) s tím, že jim přálo i počasí. „Každý den bylo pětatřicet stupňů, ale na koupalištích a u jezera to člověk ani necítil,“ popsala atmosféru Gregorová.

Útěk z Česka

Přízemní pohodlný domek si v Rajce herečka a bývalá principálka Hana Gregorová pořídila už v roce 2015, kdy nikdo ještě nic netušil o covidu-19. Dobře udělala, protože tady prý v pohodě přečkala pandemii. V Česku mezitím prodala vilu po Brzobohatém a zbavuje se i dalších nemovitostí.

Video: 7 pádů Honzy Dědka: Jaroslava Obermaierová o osudových mužích a dabování filmů pro dospělé!

Video
délka: 00:56.64
Video se připravuje ...

7 pádů Honzy Dědka: Jaroslava Obermaierová o osudových mužích a dabování filmů pro dospělé! FTV Prima

Fotogalerie
35 fotografií