Kdo by si ji z pohádky Zdeňka Zelenky nepamatoval po boku Filipa Blažka (47) alias Matěje. To se psal rok 1993. Jenže brzy potom sympatická blondýna, nyní brunetka, odešla do Itálie, kde natočila mnoho úspěšných snímků. Nyní se po více než 15 letech vrátí před české diváky. „Natáčení si moc užívám. Pracujeme střídavě na Slovensku a v Česku,“ prohlásila Barbora.

Film Nikdo mě nemá rád bude vyprávět o lidech, kteří každý svým způsobem nezapadají do společnosti. „Oba hlavní hrdinové, Sára i Martin, se od okolí odlišují. Navzdory tomu a navzdory svým pochybám jsou ale silnými osobnostmi a nevzdávají se lacino. Jejich úsilí o štěstí přesahuje běžnou každodennost,“ prozradil jeden z režisérů Tomáš Weinreb (39). Do kin by se film mohl dostat příští rok v létě.

V hlavních rolích se představí slovenská herečka Rebeka Poláková (35) a litevský herec Mantas Zemleckas (32). Česko reprezentují Miroslav Hanuš (58) a Hana Vágnerová (38).

Barbora Bobulová během své italské kariéry sbírá důležité ceny filmového průmyslu: Davida di Donatello, Stříbrnou stuhu a další.

Režisérská dvojice Tomáš Weinreb a Petr Kazda už má na kontě mimo jiné úspěšný film Já, Olga Hepnarová.

Blesk Podcast: Zvažuji konec v Kouzelné školce, říká Michal Nesvadba

Video
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Zvažuji konec v Kouzelné školce, říká Michal Nesvadba Jiří Marek, Lukáš Červený

Fotogalerie
14 fotografií