Gabriela Jiráčková na sebe naposledy upozornila, když chtěla fanouškům ukázat, jak jí to sluší na takzvaném greenu, tedy poli, na kterém se odehrává golf. Místo profesionálního postoje ale mnohé zaskočily její bradavky, respektive jen jedna, která se rýsovala pod upnutým topem, pod nějž si pochopitelně blondýnka nevzala spodní prádlo. Jedna bradavka totiž jako kdyby snad úplně chyběla… A ta druhá? Ta sice vidět byla, ale zase na tak zvláštním místě, nízko posazená, že to také vyvolávalo otázky, jestli je se silikonovými desítkami všechno v pořádku.

Tohle asi zůstane záhadou, a tak Gábi vyrukovala s dalším překvapením. Na stories na instagramu se najednou objevila úplně proměněná. S fialovými copánky a gigantickými rty se proměnila k nepoznání! Zatímco vlasy jsou skutečně její, bláznivě zvětšené rty jsou naštěstí jen kouzlem použitého filtru. „Když řeknu, že jdu na výplně: Jak si všichni myslí, že to bude vypadat,“ napsala blondýnka k záběrům, na kterých vypadá skutečně až obludně.

Realita je ale naštěstí jiná, což dokázala hned v dalším příspěvku. „Vs. jak to má vypadat…,“ ubezpečila fanoušky, že se drží svého Barbie stylu a „přifouknuté“ rty má pouze ve svých očích tak akorát.

VIDEO: Česká Barbie okupovala Vary: Je to řehole, ale baví mě to!

Video
Video se připravuje ...

Česká Barbie okupovala Vary: Je to řehole, ale baví mě to! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

Fotogalerie
92 fotografií