„Komu se nelení, tomu se zelení. Toto byl můj první golfový zážitek ever! A kupodivu ani ne tak hrozný, jak jsem se zprvu obávala - šlo mi tooo,“ pochlubila se svým sledujícím na instagramu česká Barbie. A že k tomu zvolila velmi osobitý obleček, uznala sama blondýnka vystupující pod uměleckým jménem Lolo Ta Bella. „Bylo to velmi spontánní a neplánované, ale když už jsme se ubytovali v golfové vesničce, tak ani nevhodný outfit mě neodradil od toho to zkusit,“ svěřila se Gabriel Jiráčková. Víc než její nadšení a radost z prvního golfového odpalu v životě ale fanoušci začali komentovat Gabrieliny vnady.

„Tvoje pravá bradavka mě znervózňuje,“ napsal pod fotku jeden ze sledujících. Jako většina těch, kteří se na snímek podívají, ani on si nemohl nevšimnout, jak mocně se české panence Barbie pod vrchním dílem tenoučkých šatů rýsuje prsní dvorec i bradavka. „Ten dudel,“ přisadil si méně zdvořilý fanoušek s použitím slangového výrazu namísto anatomického pojmenování výběžku uprostřed prsu. Jednotné číslo zvolil zaskočený fanoušek české Barbie zjevně proto, že celkem překvapivě není na druhé straně hrudníku po bradavce ani vidu. A to nemluvě o tom, že ta viditelná bradavka je, alespoň na snímku, podivně nízko...

Pod téměř průhledným oblečením se druhá bradavka narozdíl od té první nerýsuje ani náznakem. „A teď si představte, že takhle vypadají všechna prsa bez podprsenky,“ ozřejmila v odpovědi svému fanouškovi blondýnka, jejíž zážitek z první hry golfu v životě to nijak nezkalilo. „Předčilo to ovšem všechna má očekávání a krom toho, že jsem se u toho bavila, mi to PRÝ dokonce i napoprvé velmi dobře šlo! Nicméně obdivuji trpělivost všech, kteří se tomu věnují profesionálně, já bych na to dlouhodobě asi neměla nervy,“ uzavřela Gabriel Jiráčková.

VIDEO: Česká Barbie svými osmičkami okupuje Vary: Je to řehole, ale baví mě to!

Video
délka: 02:02.69

Česká Barbie svými osmičkami okupuje Vary: Je to řehole, ale baví mě to! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

Fotogalerie
33 fotografií