Autorem alba je z větší části Anička Slováčková, ale neobešla se bez pomocné ruky kamarádky, zpěvačky kapely Vesna Patricie Fuxové. Její prvotina je prý hodně ženská, a tak aby to trochu rozbila, jako kmotry si vybrala tři muže. 

Chtěla jsem trochu chlapského elementu, aby to bylo vyvážené. Máma na akci nebyla, hlídala synovce,“ řekla Blesku zpěvačka. Dáda Patrasová chlapce opravdu hlídala, ale i kdyby ne, tak by na akci stejně nebyla, protože nebyla pozvaná. 

Jsem na svoji dceru nesmírně pyšná a je mi hrozně moc líto, že jsem tam nebyla. Nikdo mě ale nepozval a můj syn Felix si už u mě dopředu na tu dobu objednal hlídání jeho čtyřletého synka Rafaela, což jsem samozřejmě udělala moc ráda. Synovi jsem okamžitě referovala po sms, že je všechno v pořádku a co právě děláme. A bylo mi potom moc líto, že když si pro Rafaela přišel, neřekl mi, jaký byl křest,“ řekla Blesku Dáda. 

VIDEO: Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování

Video
Video se připravuje ...

Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Neinformoval mě ani můj manžel, ale ani moje dcera. A to se mi zdá, že je moc ošklivý. Hnusný! A proč mě vůbec nepozvali? To se báli, že jim tam udělám ostudu? Pokud ano, tak se mi chce vážně brečet. Třeba se od Aničky dozvím, jaké to tam bylo. Třeba ale také ne. Nějak se proti mně spolčili, moc mi tím ale opravdu nepomáhají. Tak mi řekněte alespoň vy, jaké to bylo? Hezký?“ dodala smutně Patrasová, kterou rodina doslova zavrhla. Felix Slováček totiž veřejně prohlásil, že má jeho žena problém s alkoholem a trpí demencí, což z větší části potvrdila i Anička. 

Ta si hodinu a půl trvající koncert na terase Smíchov opravdu užila. „Po dlouhém čekání kvůli covidu jsme oslavili tu roční práci společně s našimi nejbližšími a hlavně s fanoušky, po kterých se mi tak stýskalo,“ netají se Anička, která si na vystoupení nechala od Eriky Příhodové navrhnout model. „Těsně před koncertem mi kapela na sukni napsala kousek textu z písniček z alb,“ vysvětlila svou popsanou sukni Slováčková. 

Fotogalerie
46 fotografií