Video
délka: 04:42.12

Felix Slováček otevřeně: O rozchodu s ex milenkou Gelemovou, návratu k Dádě i novém vztahu Kisa Císařová, Lukáš Červený

"Bylo by to něco jako S Dádou zpívá celá rodina. Představení by doprovázel manželův Big Band, dcera Anička by zazpívala, syn Felix by hrál a zpíval. No a moderování by se ujala Felixova dcera z prvního manželství René. Myslím, že by se nám to, a i publiku, mohlo moc líbit,“ svěřila se zapálem Blesku Dáda.

A Felix je na tom stejně, dokonce už jednal s producentem Tomášem Ságlem (48). A s ním se kromě rodinného koncertu dokonce dohodl na mamutím projektu Tři králové, tedy koncertu v 02 areně a možná i turné, na kterém by se vzdal hold Karlu Svobodovi (†68), Karlu Gottovi (†80) a Ladislavu Štaidlovi (†75).

Kdo jiný než Felix?

Kdo jiný by to měl dělat, než manžel? Vždyť on z této čtyřky tady zůstal jediný,“ komentuje Dáda, která ke všem »králům« měla víc než vřelý vztah. „Byli skvělí, jedineční, nenahraditelní. Doufám, že se to povede,“ dodává Patrasová s tím, že momentálně dává Felix do pořádku jejich vilu na Vinohradech.

Rekonstruujeme nějaké místnosti, tak dohlíží na řemeslníky. Doteď chudák plel i zahradu, ale já už jsem sehnala dvě zahradnice, které nám to tu dají dohromady a snad se budou potom i starat,“ nadšeně popisuje Dáda. Na otázku, jestli jsou spolu a Felix bydlí doma, tedy v jejich společné vile, odpovídá: „Manžel je tu od rána do večera. Pokud tedy neustále neodchází na nějaké pracovní schůzky a obědy. Často odejde a zase přijde, až několikrát denně. Je to workoholik,“ usmívá se Dáda.

Anička je svědkem

Fakt, že Felix je téměř neustále doma, potvrdila i dcera Anička (25) slovy: „Tátovi občas s něčím pomáhám, a když jdu za ním, tak se vidím i s mámou.” Noci prý ale Slováček stále tráví v bytě, na jehož dveřích je napsáno Gelemová. Ta sice už žije v Českých Budějovicích, ale Felix byt pronajal do září a je mu prý líto, aby do té doby vyhazoval peníze z okna. A tak tam chodí přespávat...

Fotogalerie
64 fotografií