Nepříliš šťastný tah České televize s odejitím věčně usměvavé a barvami vlasů hýřící cukrářky rozesmutnil diváky i moderátorku, která s ní trávila hodně času během natáčení.

„O Mirčině odchodu jsem se dozvěděla z novin. Mrzelo mě to, ovšem nic bližšího jsem se o tom nedozvěděla,“ svěřila deníku Aha! bývalá Světlana z nekonečného seriálu Ulice během křtu své knihy Čas na TeBe, jež je plná skvělých receptů. „Každopádně jsme všichni nasmlouvaní pouze na jednu řadu a i v britské verzi běžně dochází ke změně jak moderátorů, tak porotců,“ nastínila Tereza možné vysvětlení, proč byla Mirka z pořadu stažena.

Na Kavčích horách prý držitelce francouzského titulu Professeur en Sucre d’ Art (profesor sladkého umění) ani nenabídli pozici odborného garanta. „To rozhodnutí nebylo její, bylo z České televize,“ potvrdil Aha! Mirčin manažer David Brázda.

Naštěstí pro diváky zbytek party zůstává. Můžeme se těšit na moderování nejen Terezy Bebarové, ale i Václava Kopty (56) a na odborný dohled Josefa Maršálka (39).

Do rozjetého vlaku se k původnímu triu přidá blogerka, spisovatelka a lektorka cukrářských kurzů Michaela Landová. „Myslím, že si diváci oblíbili nejen samotný formát, ale velký podíl na tom měli jistě i soutěžící, a hlavně porotci Mirka Slavíková s Josefem Maršálkem. Stejně spravedlivé a přínosné hodnocení a rady se budu snažit předávat i já,“ řekla již dříve nová porotkyně.

VIDEO: Tereza Bebarová o Peče celá země 2: Už ví, kdy se bude točit a vysílat!

Video
Video se připravuje ...

Tereza Bebarová o Peče celá země 2: Už ví, kdy se bude točit a vysílat! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
56 fotografií