Na obrazovkách ČT byla jako zjevení - do té doby držitelku francouzského titulu Professeur en Sucre d‘Art diváci neznali, ale vždy dobře naladěnou cukrářku s pestrobarevnými vlasy si rychle zamilovali.

Čas vypršel

O to větší překvapení bylo, že v druhé řadě soutěže nebude! „Je čas posunout se dál. Bylo mi ctí být u startu české verze show Peče celá země,“ naznačila Mirka už loni v oficiálním vyjádření na sociální síti. Z Kavčích hor zaznívalo, že s ní nerozvazují spolupráci definitivně, ale stane se nově odbornou poradkyní. Jenže nic blíž k tomu neřekli.

Tvrdý úder

Mirčin manažer David Brázda teď Blesku potvrdil, že nic z toho neplatí! „V tomto pořadu paní Slavíková nebude,“ řekl stručně a jasně. A na dotaz, zda se světoznámé cukrářce tvůrci snažili nabídnout jinou pozici, odpověděl: „Nesnažili! To rozhodnutí nebylo její, bylo z České televize.“

Kdo ji nahradí?

Pořad by se měl vysílat příští rok. Kromě 12 nových soutěžících se v něm s Josefem Maršálkem (39) objeví i nová porotkyně Michaela Landová, blogerka, spisovatelka a lektorka cukrářských kurzů. „Myslím, že si diváci oblíbili nejen samotný formát, ale velký podíl na tom měli jistě i soutěžící, a hlavně porotci Mirka Slavíková s Josefem Maršálkem. Stejně spravedlivé a přínosné hodnocení a rady se budu snažit předávat i já,“ nechala se slyšet.

VIDEO: Mirka van Gils Slavíková prozradila: Druhá řada Peče celá země bude! Co brzdí natáčení?

Video
Video se připravuje ...

Mirka van Gils Slavíková prozradila: Druhá řada Peče celá země bude! Co brzdí natáčení? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
23 fotografií