Při příležitosti světového Dne mentálního zdraví na sociálních sítích nejedna z celebrit prozradila, že čelila období, kdy propadla depresím. Jednou z nich je i krásná Daniela Peštová, životní partnerka zpěváka Pavola Habery (59), lídra kapely Team.

„Byla jsem na terapii a pomohla mi,“ přiznala až nečekaně otevřeně na instagramu u fotky, na níž má uplakané oči a rozmazanou řasenku. Rovněž popsala okolnosti, které ji dostaly na dno jejích sil: „Poprvé jsem byla jako čerstvě rozvedená mladá máma samoživitelka žijící daleko od své rodiny. Měla jsem depresi a cítila se ztracená.“

Její ex-manžel Tomasso Buti byl totiž pěkný ptáček. Utrácel prý její peníze, pořádal honosné párty placené z jejího účtu, zároveň topmodelce kupoval šperky, kytice a vozil ji v luxusních autech. Buti se snažil prosadit v podnikání, ale poněkud neobratným způsobem - po čase se zjistilo, že neplatí dodavatelům.

Po jednom z nevydařených obchodů nakonec dvojice oznámila rozvod. Podvody přitom neměly být hlavní příčinou rozpadu manželství - Buti prý udržoval románek s další modelkou. Tommaso poté uprchl do Itálie, kde od té doby žije. Do USA se vrátit nemůže, protože by byl okamžitě zadržen a předveden před soud.

VIDEO: Daniela Peštová po Zátopkovi: S během se nekamarádím, radši chodím

Video
délka: 01:16.08

Daniela Peštová po Zátopkovi: S během se nekamarádím, radši chodím Gábina Maryšková

„Stres, úzkost, smutek nebo pocit zahlcení životem - někdy se s tím můžeme vypořádat sami, někdy je toho příliš. Není ostuda požádat o pomoc,“ zdůraznila kráska pocházející původně z Teplic. „Pokud se perete s něčím, co vám připadá mnohem větší než vy, podělte se o to. Oslovte rodinu, přátele, profesionály. Nemusíte na to být sami.“

Pod příspěvkem se to okamžitě začalo hemžit povzbuzujícími komentáři jejích fanoušků. „Doufám, Danielko, že teď jste v pohodě! Máte krásné a zdravé děti, milujícího partnera, skvělou práci, prima rodiče a taky ‚nás‘ na instagramu, který vám vždycky napíšou, že jste kočka!“ utěšovali ji.

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

Fotogalerie
70 fotografií