„Happy Valentine’s, LoLu!“ popřál v neděli lídr skupiny Team krásný den zamilovaných své nejmilovanější Daniele. Ostatně, klape jim to už obdivuhodné dvě dekády, což je pořádný důvod k oslavě jejich letité lásky.

Co ale mnohé již na první pohled zaskočilo, byla fotka, ke které Pavol Habera přání napsal. Zpěvákovo selfie s Danielou Peštovou totiž vyvolává jeden veliký otazník. Modelka si na snímku laškovně sahá na rty, načež odhalila, co nosí na levém prsteníčku!

Že by se Pavol Habera po dvou společných dětech a dekádách soužití konečně rozhoupal? Ptají se v komentářích někteří zmatení fanoušci. A zmatení je o to větší, že Daniela má na onom prsteníčku kroužky rovnou tři! Prostřední osázený diamanty lemují dva zlaté, a tak se vybízí otázky, který z nich je zásnubní, je vůbec některý zásnubní, nebo už došlo na svatbu dříve? A kdy dříve? Nebo jsou prsteny zkrátka jen pěkným darem z lásky?

Známý slovenský pár se totiž k tématu svatby nikdy nehodlal konkrétněji vyjádřit, jejich vztah je tak pro veřejnost stále pod rouškou tajemství...

VIDEO: Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli!

Video
délka: 02:30.23

Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli! Blesk TV

Fotogalerie
40 fotografií