Středa 24. července 2024
Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub
Oblačno, déšť 23°C

Festival ve Varech očima hvězd: Smířená Peštová, s anorexií bojující Prachařová a plačící Poláková!

/
 • Festival ve Varech očima hvězd.
  31. srpna 2021 ● 05:00

  55. ročník mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech byl plný nejenom filmů, ale i celebrit tuzemských a zahraničních. Kdo na něj po dvouleté pauze nedorazil, neprošel se po kolonádě a nezapózoval u fotostěny, jako by snad ani nebyl! Jak na něj dnes, již po jeho skončení, naše hvězdy vzpomínají?

 • 1.

  Daniela Peštová (50), modelka

  Společně se svým životním partnerem Pavolem Haberou (59) byla Daniela Peštová jakousi živou ozdobou filmového festivalu. V každém modelu jí to velice slušelo a vždy na sebe dokonale dokázala strhnout pozornost. Do Karlových Varů se vypravili bez dětí, aby si to tu pořádně užili. „Peace out! Nashle, Vary!“ napsala ke svému poslednímu příspěvku na sociální síti.

 • 2.

  Jan Onder (36) a Natálie Otáhalová (21), tanečníci

  Jan Onder a jeho půvabná partnerka Natálie Otáhalová dorazili do Varů pracovně. Ve spolupráci s Českou televizí tam měli celý panel. „Hopsali jsme, tančili jsme, smáli jsme se, bavili jsme se…“ popsala jejich festivalovou náplň sympatická tanečnice.

 • 3.

  Natálie Kotková (27), modelka

  Modelka Natálie Kotková která se v roce 2016 se stala Českou Miss World, si karlovarský festival užila po svém. „Každý si ho může pojmout po svém a to mi je na tom sympatický! My jsme za těch 26 hodin stihly i to, co jsme nečekaly, a naše holčičí jízda budiž ukončena zamáváním Johnnymu. A byla to nádherná pohoda,“ svěřila se na instagramu. „Chtěla bych takové holčičí jízdy na jednu noc podnikat častěji! Je to fajn vypadnout, popovídat si, neřešit, nemít konkrétní program a probrat i teda nějaké ty naše společné projekty... připadám si vnitřně nabitá, jak po dovče (i když jsem dnes spala opravdu dlouho).“

 • 4.

  Marek Taclík (48), herec

  Herec Marek Taclík sdílel v poslední festivalový večer na svém instagramu video, v němž se snaží obléct do příliš malého oblečení. „Sháním smokingovou košili, ale nemůžu ji nikde sehnat,“ stěžoval si. „V katalozích jsou sice lidi různé barvy pleti, ale všichni jsou to hubený modelové! A proto nemůžeme sehnat košili na člověka, jako jsem já. Zakládám proto hnutí Fat Lives Matter!“ vtipkoval.

 • 5.

  Mariana Prachařová (27), herečka a zpěvačka

  Mladá herečka a zpěvačka Mariana Prachařová sdílela, tak jako mnohé jiné slavné krásky, fotku z ELLE Beauty Lounge. „Balkónovka musela bejt,“ napsala k snímkům v krásných černých šatech. Dcera herečky Dany Batulkové (63) a Davida Prachaře (62) aktuálně bojuje s poruchou příjmu potravy.

 • 6.

  Libor Bouček (40), moderátor

  Známý moderátor a tvář CNN Prima News Libor Bouček si festival užil pracovně. „Vary. To překrásný město, kde mám tolik kamarádů. To město, které se jednou za rok stane středobodem filmu. Řemesla a umění, ve kterým jsme globálně konkurence schopní. A tak nějak česky si to někdy ani nepochválíme a vyjde z toho lamentace. Jak říkala Hana Vagnerová včera - na hereckým kurzu v USA bylo pro ní nejtěžší říct nahlas, v čem je fakt dobrá. V tom Festivalu v údolí jsme. Stačilo pozorovat Michaela Cainea, nadšeného Johnnyho Deppa nebo se zasnít při Jízdě, která uzavřela moje dětství a symbolicky na dálku zahájila to Albertovo. To město ožije a je jen na nás, kolikrát se do něj za rok vrátíme. Za sebe můžu říct, že každý ten návrat stojí za to. A je neopakovatelný. Navíc nově bude pod UNESCem. Za týden jsem absolvoval 15 rozhovorů s lidmi, kteří festivalu přispěli svou dávkou optimismu. Protože ten byl rys 55. ročníku. Ta přirozená radost ze setkání po měsících byla nepopsatelná. A snad nám dojde, jak cenný lidský kontakt je, a jak není možné ho nahradit zoomem, teamsy ani smskou. A doufám, že se budeme bít za to, ať nám tenhle druh svobod vydrží co nejdýl. Děkuju všem, co mi dali potřetí důvěru otevřít si talkshow vedle Thermalu. Děkuju za všechna setkání. Obleky jdou do čistírny. A ať žijou Vary! Fakt. Ten úsměv z nich dlouho nesundám!“

 • 7.

  Renata Langmannová (35), modelka

  Také modelka Renata Langmannová, vítězka České Miss 2006, se nechala zvěčnit na balkoně ELLE. Na rozdíl od mnoha přítomných dam vsadila v poslední víkend na kostýmek. A velice jí to slušelo, jak můžete sami posoudit.

 • 8.

  Kovy (24), youtuber

  Karel Kovář alias youtuber Kovy dorazil na festival v doprovodu svého partnera. „První třetina: Camera roll drop, spousta milých setkání a teď je čas to roztočit s filmy! Druhá třetina: Přátelé, Mr. Depp, 'kancelář' zalitá sluncem, eleganza extravaganza a několik dalších zhlédnutých filmů,“ napsal k sérii snímků přímo z místa. Na shrnutí třetí třetiny si jeho příznivci ještě musejí chvíli počkat.

 • 9.

  Jiří Ployhar (45), herec

  Jiří Ployhar si podle svých vlastních slov poprvé užil Vary coby host a ne jenom jako „obyčejný“ návštěvník. „Tak jsem taky jednou nejel do Karlových Varů jako batůžkář. Děkuju moc společnosti Bioscop za pozvání! Myslím, že jsme film Vyšehrad odprezentovali se ctí, a příští rok na jaře, když pánbůh a covid dovolí, hurááá do kina!“ lákal své příznivce.

 • 10.

  Ester Geislerová (37), herečka

  Rusovlasá herečka Ester Geislerová se do Varů dostavila i se svým partnerem. Pohledného mladého herce Martina Hronského Krupu (26) jí do života přineslo natáčení seriálu Anatomie života. „Love you, Karlovy Vary International Film Festival,“ vzkázala festivalu.

 • 11.

  Lenka Krobotová (44), herečka

  Herečka Lenka Krobotová si festival užila plnými doušky. „Díky moc za krásný zážitky, za jedinečný setkání, boží filmy... a vůbec Varům za to, že jsou. Byl to jedinečný zážitek vidět osobně uvádět svý filmy takový hvězdy, jako je Ethan Hawke nebo Johnny Depp... Byli úžasný... a jsem šťastná, že jsem se mohla zúčastnit... a být u toho! Gratuluju všem oceněným, zejména přeju moc diváckou cenu film Zátopek, a mám velkou radost z ceny pro mou spolužačku Eriku Hnikovou a její film Každá minuta života.“ Rovněž poděkovala i za to, že jí zde byl vhodným oblečením a krásným líčením „zase nakopnut pocit ženskýho sebevědomí“.

 • 12.

  Jakub Žáček (46), herec

  Herec a komik Jakub Žáček, jehož si diváci jistě vybaví v mnoha malých rolích sitcomu Comeback, sdílel na svůj instagramový profil divoké, téměř až psychedelické video, které podrobně mapovalo, kterak prožil festivalové hemžení.

 • 13.

  Kristýna Frejová (49), herečka

  Herečku Kristýnu Frejovou přiměla jet do Varů premiéra jejího nového filmu, thrilleru Stínohra. „Rychlý průstřel Vary. Děkujeme, bylo to boží. Přijďte na Stínohru, přijďte do kin,“ vyzvala své fanoušky na sociálních sítích dcera Ladislava Freje (79) a již bohužel zesnulé Věry Galatíkové (†69).

 • 14.

  Klára Issová (42), herečka

  Herečka Klára Issová měla program na 55. ročníku oblíbené kulturní události velice náročný. „4 dny, 4x v Elle Beauty Lounge, 8 filmů a nespočet setkání. Bylo to nabité a já moc děkuji za všechny zážitky na Karlovy Vary International Film Festivalu,“ napsala na internety.

 • 15.

  Petra Nesvačilová (35), herečka a režisérka

  Také talentovaná herečka a režisérka Petra Nesvačilová sdílela video - jenom pojaté trochu méně umělecky než v případě Žáčka. Přesto však bylo prý „skvělé ho natáčet“ a my ho rozhodně pro pobavení doporučujeme na Petřině profilu zhlédnout. „Tak Karlovy Vary International Film Festival beru za uzavřený. Byl jsi famózní! Vítězům gratuluji.“

 • 16.

  Bára Poláková (37), zpěvačka a herečka

  Ani zpěvačka a příležitostná herečka Bára Poláková se ve Varech nenudila. Zašla například na jeden ze dvou snímků, které zde uvedl herec Johnny Depp. „Podívejte se na film Minamata... Já zas plakala a bylo to důležitý plakání, to plakání, který nás drží v bezpečné vzdálenosti od lhostejnosti k přírodě, k Zemi,“ prozradila Poláková svým followerům na instagramu.

 • 17.

  Galerie

  Na další snímky z karlovarského festivalu se můžete podívat do naší galerie.

   

  VIDEO: Herečka Alena Doláková: Jak přežít Vary? Náplasti a pitný režim!

  Video
  Video se připravuje ...

  Herečka Alena Doláková: Jak přežít Vary? Náplasti a pitný režim! Markéta Reinischová

  Fotogalerie
  162 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 20

ixinka: Prachařová má hezké šaty, ale vypadá strašně staře na svůj věk. Vypadá starší jak Peštová. Habera s Peštovou a Bartoška s manželkou nejkrásnější páry.

(31. 08. 2021 17:59)

cervena_sedma: Ale blbost, prostě si jako mnoho žen stále drží svou váhu. Vypadá suprově. Nemusíme všechny vypadat jako dojnice

(31. 08. 2021 16:22)

neznalek88: Ach jo...Vary a zase Vary. Jak dlouho ještě na nich budete onanovat?

(31. 08. 2021 15:28)

Actimel: souhlas, už jek treska vysušená a ten prohulenec zazobaný.....hraje si to na honoru za státní

(31. 08. 2021 13:18)

Actimel: ..soplíku, kolik ti je, to je to jediné co z tvojí makovice dokázalo vypadnout, viď! Dutohlávku, ty vysoká školo! Val si sednout do lavice ještě, zatím tě nadnáší akorát tvoje hloupost

(31. 08. 2021 13:12)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy