Bohém každým coulem se ale předtím pořádně předvedl. Jak už Aha! informovalo, nechal čekat své fanoušky 67 minut v městském divadle i u něj, kde v sobotu odpoledne uváděl svůj film Minamata. Odpoledne pak nepřišel na natáčení televizního pořadu Na plovárně s Markem Ebenem a korunoval to večerní čtyřicetiminutovou raketou, kdy s tímhle zpožděním přišel na závěrečný ceremoniál festivalu v hotelu Thermal.

Právě tady se za všechno omluvil prezidentovi festivalu Jiřímu Bartoškovi, což také zaznamenali fotoreportéři deníku Aha!. „Omluvu od něj pan prezident vzal, byl rád, že na festival přijel. Marek Eben to taky vzal. Ale pořad Na plovárně z časových důvodů už natočit nešlo,“ řekl nám zdroj ze zákulisí.

Proč měl ale Depp takové časové problémy, není jasné. Buď potřeboval více času na přípravu, nebo je prostě takový, což by evidentně pořadatelé jiných světových akcí mohli vyprávět. Podtrženo – sečteno, Karlovy Vary uchvátil a určitě mu odpustí i stovky fanoušků, které na něj na různých místech města musely čekat.

Depp se netají tím, že si rád dopřává alkohol. A nebylo tomu jinak ani na večírku po závěrečném ceremoniálu v hotelu Pupp. Neustále držel v ruce skleničku. Otázkou je, zda právě proto ho pořád, hlavně při chůzi po schodech, podpírala ochranka. Mimochodem, den předtím, po projekci filmu, který produkoval, Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem, Depp o natáčení se slavným irským hudebníkem prohlásil: „Nějak se mi dostala do ruky lahev bílého vína, když jsme si přehrávali, co jsme natočili, tak jsem se opíral o mixážní pult a ta láhev mi vypadla z ruky a rozbila se.“ Je to prostě divoch!

VIDEO: Na Johnnyho Deppa přes hodinu čekaly davy fanoušků, pak zavládla hysterie!

Video
délka: 03:50.16

Na Johnnyho Deppa přes hodinu čekaly davy fanoušků, pak zavládla hysterie! Blesk

Fotogalerie
102 fotografií